Notice: تابع add_theme_support( 'html5' ) به طورنادرست فراخوانی شد. شما باید آرایه‌ای از نوع دیدگاه‌ها را پاس دهید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.6.1 افزوده شده است.) in /home/baronemp/irancentigrade.ir/wp-includes/functions.php on line 5831
تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج | ایران سانتیگراد
تبدیل-حالت-تابستانه-به-زمستانه-پکیج

آموزش تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج

تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج یکی از پرکاربرد ترین سؤالاتی است که معمولاً اکثر کاربران ما از تعمیرکاران متخصص ایران سانتیگراد دارند. تبدیل حالت تابستانی به زمستانی در پکیج یکی از مهم ترین قابلیت های این وسیله گرمایشی است که در میزان عملکرد و عمر مفید دستگاه کمک بسزایی می نماید. اکنون که به فصل سرما نزدیک شده ایم، در این مقاله قصد داریم، برای شما عزیزان آموزش تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج دیواری را داشته باشیم، تا بتوانید با رسیدن به فصل زمستان خود بدون هیچ کمکی این کار را به انجام برسانید. به تمام نکات کارشناسان ایران سانتیگراد توجه نمایید. در صورتی که به دنبال مجموعه برای سرویس و تعمیر پیکیج ایران رادیاتور می گردید، ایران سانتیگراد بهترین مجموعه در این زمینه می باشد.

 

آشنایی با حالت تابستانه پکیج دیواری

در فصل های گرم سال بهتر است، با توجه به اینکه ما تنها از پکیج به عنوان گرم کردن آب مصرفی استفاده می نماییم، آن را فقط بر روی حالت تابستانه تنظیم کنیم، تا در این صورت در مصرف انرژی نیز صرفه جویی گردد. درواقع شما نیازی به رادیاتور و سیستم گرمایشی نخواهید داشت. مشعل پکیج و پمپ آن نیز تنها وقتی آب گرم بخواهید، روشن می گردند. تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج نیاز به یکسری اطلاعات دارد. بنابراین زمانی که وارد فصل بهار و تابستان می شوید، فراموش نکنید که سیستم خود را از حالت زمستانه به تابستانه تغییر دهید و به عمر مفید پکیج نیز کمک کنید.

 

آموزش کامل تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج بوتان

روش تغییر حالت تابستانی پکیج دیواری به حالت زمستانی در وهله اول نیاز به بررسی نمودن تنظیمات دستگاه است. حال مراحل زیر را به ترتیب با هم انجام می دهیم.

 • در نخستین مرحله برای تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج دیواری ابتدا پکیج را یک بار خاموش نموده و بعد مجدد راه اندازی کنید.
 • برای این که بتوانید پکیج دیواری بوتان را راه اندازی کنید، از طریق کنترل و تنظیم درجه فشار می توانید آن را انجام رسانید.
 • تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج تنها با رعایت این نکاتی که ایران سانتیگراد به عرضتان می رساند میسر است. حال درجه فشار باید تقریبا 5 بار باشد که در غیر این لازم است، فشار را با باز کردن شیر پرکن افزایش دهید.
 • حال وضعیت دودکش پکیج را بررسی نموده و مطمئن شوید که راه خروجی دستگاه شما مسدود نمی باشد.
 • به سراغ فلکه های زیر پکیج بروید و اگر بسته بودن آنان را مشاهده نمودید، باز کنید. این فلکه ها به شلنگ‌های آب متصل هستند.
 • در این مرحله تبدیل حالت تابستانی به زمستانی در پکیج بوتان شیر ورودی و خروجی شوفاژ و همچنین رادیاتور را باز نمایید.
 • حالا دیگر می توانید پکیج خود را بر روی حالت زمستانه تنظیم کرده و بعد درجه دمای پکیج را بالاببرید تا روشن شود.
 • حال کمی صبر پیشه کنید، تا دستگاه نیز گرم شود.
 • مراحل تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج بوتان را با موفقیت به انجام رساندید. حالا زمانی که رادیاتور گرم تر شد، چک کنید که آب وارد آن می شود.
 • در نهایت برای تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج دیواری دستگاه را هواگیری نموده و درجه فشار را نیز به درستی تنظیم نمایید تا بتواند کار کند.

 

تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج ایران رادیاتور

این بخش از مطلب ایران سانتیگراد نیز در خصوص افرادی تعبیه شده است که به تازگی پکیج ایران رادیاتور خریده اند و با اصول تبدیل حالت تابستانی به زمستانی پکیج دیواری این برند آشنا نیستند.

 • برای شروع، تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج ایران رادیاتور، دستگاه را خاموش کنید.
 • تمامی شیر های زیر پکیج را که در ابعاد بزرگتری نسبت به بقیه تعبیه شده و شیرهای رفت و برگشت آب شوفاژها محسوب می گردند، را نیز باز کنید.
 • حال اگر قصد فعال کردن حالت زمستانه را دارید، شیرهایی که به رادیاتور مربوط می شود، را باز کنید.
 • اکنون در مرحله تنظیمات، عمل هواگیری را باید انجام برسانید.
 • همانطور که در بالا نیز عرض کردیم، فشار پکیج را با استفاده از (شیر پرکن) کنترل و تنظیم نمایید.
 • حال اگر فشار پکیج شما کمتر از محدوده ۱.۵ است، باید شیر آبی رنگی که در قسمت زیرین دستگاه قرار دارد را باز کنید (در بیشتر مواقع آبی است). شیر تنظیم بار آب را به حدی باز کنید که برسد به محدوده ۱٫۵ تا ۲ و بعد مجدد سفت کنید.
 • در آخرین مرحله تبدیل حالت تابستان به زمستان پکیج ایران رادیاتور نیز دستگاه را دیگر می توانید بر روی حالت زمستانه تنظیم نموده و برای این کار هم ولوم بزرگ را بر روی تصویر کریستال برف بگذارید.

 

سوالات متداول در رابطه با تبدیل حالت تابستانی به زمستانی پکیج دیواری

 • شیرپرکن در پکیج کجا قرار دارد؟

این شیر کوچکی که در بیشتر پکیج ها نیز آبی رنگ است، در قسمت زیرین دستگاه بوده و برای تنظیم فشار پکیج جهت تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج مورد استفاده قرار گرفته و بسیار نیز کاربرد دارد.

 

 • حالت زمستانه پکیج چه ویژگی هایی با خود به همراه دارد؟

زمانی که پکیج شما بر روی حالت زمستانه تنظیم گردد، نه تنها موجب گرم شدن آب می شود، بلکه با توجه به رادیاتورها و سیستم گرمایش که از خود گرما تولید می کنند، فضای خانه تان نیز تا حدی در فصل سرما گرم می گردد.

 

 • ایران سانتیگراد بر روی چه برندهایی خدمات انجام می دهد؟

هیچ فرقی ندارد که پکیج شما در چه برندی است. تنها با یک تماس در اسرع وقت تعمیرکاران مجرب ما خود را به شما خواهند رساند و خدمات گوناگون و مقرون به صرفه ای در این حیطه نظیر تعمیر پکیج برایتان خواهند داشت. جهت تبدیل حالت تابستانه به زمستانه پکیج  نیز می توانید از متخصصان ما سوالات خود را بپرسید. ایران سانتیگراد در کنار شماست.

 باید توجه داشت که سرویس پکیج به صورت دوره ای می‌تواند از مشکلات متعدد پیش رو جلوگیری کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.
سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید