تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff

لوگو ایران رادیاتور

یکی از پر آوازه ترین و قدیمی ترین برندهای پکیج دیواری ایران رادیاتور است که توانسته در بین رقبا خود محبوبیت زیادی به دست بیاورد. این برند مدل های زیادی از پکیج را ساخته و روانه باز کرده است. در این مقاله می خواهیم راجع به تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff صحبت کنیم

طبیعی است که با گذشت زمان تمام قطعات پکیج دچار خرابی و ایراد می شوند. گاهی اوقات این موضوع آن قدر جدی است که مشکل اساسی در کارکرد پکیج ایجاد می کند.

کارشناسان تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در مرکز مجاز ایران سانتیگراد با به کارگیری صدها متخصص در زمینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff  در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شماست.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff باید توسط یک کارشناس از نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff انجام شود تا بتواند آن را به صورت اصولی تعمیر کند. این تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff باید از دانش کافی در جهت تعمیر، سرویس و آشناشی از انواع مدل های پکیج های این برند برخوردار باشد.

ایران سانتیگراد با تکیه بر صدها کارشناس متبحر و متخصص، کلیه خدمات و تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در تهران را انجام می دهد. کافی است با یک تماس ما را از مشکلات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff باخبر سازید.

 کارشناسان ما به محض هماهنگی با شما، در اسرع وقت به محل موردنظر شما اعزام می شوند. تمام سعی همکاران ما بر تعمیر قطعات معیوب است. در صورتی که با تعمیر مشکل آن حل نشد، کارشناسان ما قطعات آن را تعویض می کنند. تمام قطعات این کمپانی دارای گارانتی و اصلی و فابریک هستند.

مراحل ارائه خدمات ایران سانتیگراد
تعرفه تعمیرات پکیج

سرعت در ارائه خدمات

 تعمیرکاران و تکنسین های مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در سراسر نقاط شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن در کلیه نقاط شهر را دارند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

اولویت با تعمیرات

 اولویت ما تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

نصب پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff

اصلی ترین نکته در خصوص افزایش بازدهی پکیج نصب اصولی و تخصصی آن است. یک تکنسین تکنسین نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff که از دانش کافی در خصوص شناخت انواع پکیج ایران رادیاتور را دارد و به راحتی می تواند کار نصب پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff را انجام بدهد.

نصب پکیج ایران رادیاتور توسط افرادی غیر از نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff ممکن است آسیب های جدی به کارکرد آن وارد کنند. برای افزایش بازدهی و عمر مفید دستگاه نصب از اهمیت زیادی برخوردار است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff

سرویس پکیج دیواری یکی از عوامل مهم در کارکرد هر چه بهتر دستگاه شماست.برای رفع مشکلات در پکیج دیواری مدل e24ff مراقبت نقش مهمی در بالا بردن راندمان و عمر پکیج شما دارد. برای همین منظور، با سرویس پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff به صورت منظم و اصولی به عمر دستگاه خود بیفزایید.

 ممکن است مشکل کوچکی در پکیج ایران رادیاتور شما رخ داده باشد که همکاران ما در مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد نمایندگی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff  در تهران بعد از بررسی دستگاه به عیب یابی و تعمیر و  پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff  می پردازند.

بررسی کد خطاهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل E24ff


پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff مانند خیلی از لوازم خانگی مجهز به چراغ های هشدار دهنده یا نمایش کد خطاهایی است که نمایش آن ها ایراد خود را به شما نشان می دهد.
تا در صورتی که به علت مشکل کوچکی این ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff فعال شد، خودتان به راحتی بتوانید آن را رفع کنید. اما اگر مشکل رادیاتور شما پیچیده و تخصصی بود، باید با مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد مرکز تعمیرات پکیج دیواری مدل e24ff در تهران ارتباط برقرار کنید

لیست کد خطاهای پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff


پکیج دیواری مدل e24 پسوند FF  دارد که به معنی فن و دودکش دوجداره است.  این پکیج دیواری از نوع آنالوگ است که در این نوع پکیج کدخطاها به صورت چراغ های LED  روی نمایشگر به نمایش در می آید.

وقتی که این چراغ ها به صورت ثابت روشن هستند، حاکی از این است که پکیج شما سالم و بدون مشکل است. زمانی که این چراغ ها در حالت چشمک زن بودند، نشان دهنده اختلال در عملکرد پکیج هستند.

در ادامه به معرفی خطاهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff می پردازیم:

 • خطای 80: این خطا زمانی به نمایش در می آید که درجه حرارت مبدل بیش از 150 درجه سانتیگراد باشد که علت آن بالا بودن ارتفاع شعله و همچنین، خرابی کلید حد و پمپ پکیج است.

راه حل: معمولا با رسوب زدایی واسید شویی از بین می روند اما اگر نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات بود این کار را باید به یک تکنسین از نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff بسپارید.

 • خطای 70: معمولاً زمانی که دمای مدار گرمایش در بازه 89 تا 105 درجه سانتی گراد قرار بگیرد این کد به نمایش در می آید.

راه حل: می توان با اسید شویی مشکل اصلی این خطا را برطرف کرد.

 • خطای 80- 70: به علت تشکیل نشدن شعله این ارور فعال می شود. قطعی گاز، بروز مشکل در قطعه تشخیص شعله و جرقه زن و همچنین تشکیل فلچ در دودکش علت های اساسی این بروز این مشکل به شمار می روند.

راه حل: ابتدا باید وضعیت گاز را کنترل و گرفتگی دود کش را رفع کنید. در آخر هم باید مشعل و جرقه زن هم تعمیر یا تعویض نمایید.

 • خطای 80 60: این ارور نشان دهنده سیستم ضدیخ زدگی پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff است. این سیستم به عنوان محافظ پکیج عمل می کند و این خطا یک خطای ایمنی است.
 • خطای 70 60: این کد هم نشان دهنده روشن شدن سیستم ضدیخ زدگی است اما این خطا زمانی فعال می شود که پمپ و مشعل روشن شوند.
 • خطای 60 50: قطعه NTC خراب است و مدار رادیاتور اتصال کوتاه دارد این خطا نشان داده می شود

راه حل: باید قطعه NTC توسط کارشناسان ما از تعمیرگاه پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff تعویض شود

 • خطای 70 40: زمانی که این خطا نشان داده می شود که آب در مدار پکیج کاهش یابد.

راه حل: ابتدا شیرپرکن مدار از پر از آب کنید تا فشار در حد یک بار باقی بماند. اگر باز هم آن کد را مشاهده کردید، حاکی از ایراد در پرشر سوئیچ است که باید توسط کارشناسان ما در مرکز مجاز تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff در تهران تعویض شود.

 • خطای 80 50: این کد خطا زمانی فعال می شود که سنسور  NTCباز باشد.

راه حل: برای رفع این خطا باید NTC  را تعویض کنید.

 • خطای 70 50: زمانی که NTC آب گرم مصرفی دچار خرابی شده یا مدار آن کوتاه باشد، این ارور فعال می شود.

راه حل: تعویض NTC

 • خطای 80 70 50: این خطا زمانی فعال می شود که NTC  مدار برگشت رادیاتور خراب یا باز باشد.

راه حل: تعویض NTC

 • خطای 80 60 50: این خطا زمانی نشان داده می شود که NTC خراب و مدار رفت رادیاتور باز باشد.

راه حل: در این صورت NTC نیاز به تعویض دارد.

 • خطای 70 60 50: زمانی که NTC خراب و مدار رفت رادیاتور کوتاه تر از مدار اتصال باشد، این کدخطا به نمایش در می آید.

راه حل: تعویض NTC

 • خطای 40 80: زمانی این خطا به نمایش در می آید که کلید یا سنسور دود در دستگاه فعال شود.

راه حل: ابتدا از باز بودن مسیر خروجی دودکش مطمئن شوید. سپس بعد از بررسی کلاهک H از خروج دود از دودکش اطمینان حاصل کنید. در صورت خاموش نشدن کدخطا باید ترموستات را تعمیر یا تعویض کنید.

 • خطای 80 70 40: وقتی کلید حرارتی دمای بالایی را تشخیص بدهد این کد نشان داده می شود. اما وقتی این کد فعال شده باشد، ولی NTC دمای طبیعی را نشان بدهد، مشکل از رسوب گرفتن مبدل اصلی و خرابی NTC است.

راه حل:  رسوب زدایی این مشکل را رفع می کند. در غیر این صورت NTC نیاز به تعویض دارد. بهتر است این مشکل را به دست ما نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff بسپارید.

 • خطای 80 60 40: زمانی نشان داده می شود که با وجود روشن بودن فن در دستگاه، پرشر سوییچ دود قطع شود .
 • علل بروز این از جمله: کثیف بودن فن، مسدود شدن مسیر دودکش، معیوب شدن پرشر یا شلنگ متصل به آن به شمار می رود.
 • دلیل دیگر این مشکل می تواند این باشد که فن از کار افتاده یا مسیر حرکت فن مسدود شده است. اگر فن پکیج با دست چرخید. ایراد از برد پکیج است.

راه حل: بهتر است برد یا رله های آن توسط یک تکنسین از نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff تعمیر یا تعویض شوند.

 • خطای 70 60 40: معمولاً زمانی که فن دستگاه خاموش باشد. ولی همچنان پرشر سوییچ دود دستگاه متصل باشد، این خطا فعال می شود. علت دیگر معیوب شدن پرشر سوئیچ و خرابی رله برد است.

راه حل: تعویض رله یا پر شر سوئیچ

 • خطای 40 30: این مشکل زمانی نشان داده می شود که ارتباط با برد اصلی قطع شود .

راه حل: سیم های اتصال برد را بررسی کنید.

مشکلات متدوال پکیج ایران رادیاتور مدل E24ff


چرا رادیاتورهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل e24ff گرم نمی شوند؟

این مشکل اساسی ترین مشکل رادیاتور مدل e24ff محسوب می شود که علت های مختلفی دارد:
• پایین بودن ارتفاع شعله پکیج،
• نفوذ هوا به سیستم رادیاتور ها
• بروز مشکل در سنسور NTCپکیج
• گردش ناصحیح آب در پمپ
• کاهش فشار بار پکیج، رسوب گرفتن مبدل ثانویه
• استفاده از رادیاتورهای کم کیفیت
• خرابی ترموستات
• عدم رعایت استاندارد در لوله کشی ها
• کم بودن ظرفیت دستگاه نسبت به ساختمان.

چرا آب مصرفی گرم نمی شود؟

خرابی فلوسوئیچ علت اصلی این مشکل است.

علت اینکه فشار آب پکیج کم شده، چیست؟

خرابی سنسور حرارتی، معیوب بودن پرشر سوییچ هوا، کم بودن فشار بار پکیج، ایراد در پمپ سیر کولا سیون، باعث بروز این مشکل می شوند که باید تمام این قطعات توسط یکی از متخصصین ما از مرکز مجاز تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff در تهران تعمیر یا تعویض شود.

چرا دستگاه پکیج انفجاری روشن می شود؟

علت بروز این مشکل در پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff شامل موارد زیر می شود:
• افزایش فشار گاز طبیعی در پکیج ایران رادیاتور
• ضعیف بودن ولتاژ جرقه سیستم جرقه زن
• استفاده از دودکش نامناسب
• کثیف بودن سطح مشعل و الکترود جرقه زن
• مسدود شدن سوراخ های مشعل

چرا آب مصرفی سرد و گرم می شود؟

این مشکل علت های متعددی دارد که شامل : نوسانات فشار آب ساختمان زیاد بودن ارتفاع شعله، رسوب گرفتن مبدل ثانویه، خرابی NTC ، استفاده همزمان از دو شیر آب، خرابی شیر سه طرفه و خرابی فلوسوئیچ می شود.

چرا فن پکیج ایران رادیاتور مدل e24ff از کار افتاده است؟

• بررسی کنید که شاید چیزی جلوی حرکت آن را گرفته باشد
• پره های فن را باز و تمیز کنید. سپس دوباره در جای خود نصب کنید.
• درب برد را باز کنید و رله آن را تعویض کنید.

چرا فن پکیج ایران رادیاتور مدل خاموش ولی پرشر سوئیچ همان چنان است؟

خرابی پرشر سوئیچ و رله برد علت های اصلی این مشکل هستند.
راه حل: شلنگ پرشر را از سمتی که وارد فن شده از جای خود بیرون بکشید و داخل آن را تمیز کنید.

مراحل ارائه خدمات در ایران سانتیگراد

کلیه مراحل تعمیر ایران رادیاتور مدل E24ff توسط ایران سانتیگراد

قدم اول: ثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در ایران سانتیگراد.

قدم دوم: کارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سوم: تکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارم: بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی 6 ماهه خدمات یا 1 ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

سوالات متداول کاربران

[ultimate-faqs include_category=’%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%af%d9%84-e24ff’]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *