تعمیر پکیج دیواری ایساتیس

لوگو-ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس قطعا اولین راه در صورت مواجه شدن با خطا یا ارورهای روی صفحه نمایش پکیج است. تعمیرات پکیج هزینه های کمتری را در مقایسه با تعویض یا خرید پکیج جدید به همراه دارد، بنابراین تعمیرات همیشه راهی باصرفه و مطمئن برای رفع مشکلات پکیج و استفاده مجدد از آن به شمار می رود.

مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس اولین و مهم ترین اولویتی است که کاربران این دستگاه باید به آن توجه نمایند. دفترچه راهنما حاوی کامل ترین اطلاعات درباره نحوه استفاده از پکیج و همینطور معرفی کدهای خطا دستگاه می باشد. بنابراین می تواند راهنمایی مفید برای کاربرانی که سررشته دقیقی از پکیج و نحوه استفاده از آن ندارند، محسوب شود.

مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد به عنوان تعمیرگاه مجاز مرکزی پکیج ایساتیس در تهران، ارائه دهنده تمامی خدمات عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس بر اساس جدیدترین متدهای جهان با بهترین کیفیت و البته گارانتی معتبر می باشد. تکنسین های مرکز ایران سانتیگراد به لطف دارا بودن سوابق طولانی در حوزه عیب یابی پکیج، تضمین کننده رفع عیب دستگاه و عملکرد مجدد آن برای کاربران خواهند بود.

مراحل ارائه خدمات ایران سانتیگراد
تعرفه تعمیرات پکیج ایساتیس

نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس

درخواست اعزام کارشناس و تکنسین تعمیرات از نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در تهران راهی مطمئن برای دریافت خدماتی رضایت بخش به همراه گارانتی معتبر و مدت دار می باشد. تعمیرگاه پکیج ایساتیس به واسطه همکاری با نیروهای حرفه ای این تضمین را به مشتریان می دهد که کوچک ترین خطا یا سهل انگاری هنگام عیب یابی و تعمیرات پکیج از سمت تکنسین ها رخ ندهد.

مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس به صورت شبانه روزی در تهران با گارانتی طولانی مدت می باشد. این مرکز ضمن ارائه خدمات حرفه ای به کاربران، با ارائه گارانتی رسمی این اطمینان را به کاربران پکیج ایساتیس می دهد که بدون نگرانی و دغدغه به استفاده از پکیج تا مدت زمانی نامحدود بپردازند.

نمایندگی پکیج ایساتیس در تهران با اعزام تعمیرکار پکیج ایساتیس در محل مورد نیاز مشتریان اعم از محیط کار یا منزل شخصی این امکان را به سادگی فراهم می کند تا مشتریان بدون نیاز به حضور در مرکز و نمایندگی تعمیرات، شاهد دریافت خدمات خود به بهترین شکل ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن باشند.

نمایندگی تعمیرات پکیج ایساتیس قطعا مطمئن ترین مرکز برای دریافت خدمات تعمیرات پکیج بر اساس استانداردهای جهانی است. تعمیرات پکیج ایساتیس در نمایندگی نه تنها از نظر هزینه تمام شده برای مشتریان، بلکه از جهات دیگری هم چون دریافت گارانتی نیز بسیار معقول و منطقی خواهد بود.

تعمیر پکیج ایساتیس در همه نقاط تهران

مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد نمایندگی مجاز تعمیر پکیج ایساتیس در همه نقاط تهران از جمله شرق تهران، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران است. تعمیر پکیج ایساتیس در نمایندگی تعمیرات پکیج توسط تکنسین هایی ماهر و باتجربه انجام می گیرد و هیچ محدودیتی در نقاط ارائه خدمات تعمیرات در این مرکز وجود نخواهد داشت. اگر به دنبال انتخاب بهترین نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در تهران هستید، مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد بهترین انتخاب شما خواهد بود.

این مجموعه بعد از تمام شدن فرایند عیبب یابی و تعمیر پکیج برای اطمینان خاطر مشتریان خود، ضمانت نامه و کارت گارانتی ارائه می دهد. فقط کافی است برای بهره مندی از خدمات ویژه ما و درخواست اعزام تعمیرکار، با شماره تلفن های درج شدن در سایت تماس حاصل نمایید. این مجموعه در زمینه فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور نیز فعالیت دارد.

سرعت در ارائه خدمات

 تعمیرکاران و تکنسین های مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در سراسر نقاط شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن در کلیه نقاط شهر را دارند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

اولویت با تعمیرات

 اولویت ما تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

نصب پکیج ایساتیس

نصب پکیج ایساتیس بر اساس استانداردهای نصب پکیج انجام می گیرد و در حقیقت بهترین روش برای این کار کمک گرفتن از نصاب حرفه ای پکیج است. بررسی و ارزیابی پارامترهای مهمی هم چون دیوار انتخابی برای نصب پکیج، بررسی املاح آب، اطمینان از استاندارد بودن یا نبودن دودکش پکیج و … جزء پارامترهایی است که به موفقیت مراحل نصب در نهایت منجر می گردد. به این منظور می توانید از نصاب پکیج ایساتیس در مرکز ایران سانتیگراد کمک بگیرید.

سرویس پکیج ایساتیس

سرویس پکیج دیواری ایساتیس یک روش مطمئن برای اطمینان از عملکرد پکیج به صورت دوره ای است، بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج با توجه به نوع دستگاه و همینطور نحوه استفاده از آن توسط کاربران مشخص می شود. اما به طور معمول می توان گفت که انجام سرویس های پکیج هر 6 ماه یک بار، ایده آل ترین حالتی است که می توان شاهد آن بود.

در صورتی که شما کاربران پکیج ایساتیس شاهد سرد یا گرم شدن آب پکیج هستید و یا در صورتی که هر یک از مشکلات رایج پکیج دیواری از جمله صدای غیر طبیعی یا افت فشار پکیج را مشاهده می کنید، باید سریعا و فورا نسبت به درخواست اعزام کارشناساس سرویس پکیج ایساتیس از مرکز مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد اقدام نمایید.

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس


عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس با توجه به نوع دستگاه، مدل و همینطور علت خرابی یا نقص عملکرد پکیج بر اساس یک فرمول مشخص انجام نمی گیرد. بر همین اساس در اختیار داشتن دانش فنی بالا در حوزه عیب یابی پکیج به ویژه انواع پکیج ایساتیس نکته بسیار مهمی است که در غیر این صورت نمی توان شاهد رضایت بخش بودن مراحل عیب یابی و تعمیرات دستگاه بود.

دانلود دفترچه آموزش فنی تعمیرات پکیج دیواری ایساتیس Isatis نیز می تواند یکی از راهکارهای موثر در جلوگیری از خرابی پکیج محسوب گردد، اما در صورتی که پکیج ایساتیس به هر علت با مشکل یا نقصی رو به رو شده، همین حالا با کارشناسان مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد جهت دریافت مشاوره های رایگان تماس بگیرید.

اگر فکر می کنید که به تنهایی از عهده تعمیر پکیج ایساتیس به شکلی کاملا اصولی بر می آیید، باید بگوییم که متاسفانه سخت در اشتباه هستید. بسیاری از کاربران پکیج های خانگی تنها با هدف صرفه جویی در هزینه ها و عدم صرف مبلغ مشخص برای سرویس یا تعمیرات اصولی، دچار مشکلاتی جدی در این حوزه می شوند.

لیست کامل ارورهای پکیج ایساتیس


در ادامه با لیست کامل ارورهای پکیج ایساتیس آشنا می شوید، در صورتی که اطلاعی درباره ارور پکیج ایساتیس ندارید می توانید با مطالعه این بخش اطلاعات قابل توجهی را به دست آورید.

 • ارور E0 _ نمایش بروز مشکل در آب ورودی پکیج
 • ارور E1 _ هشدار کاهش فشار پکیج
 • ارور E2 _ هشدار عدم تشکیل شعله پکیج
 • ارور E3 _ معیوب شدن یا خرابی سنسور ntc
 • ارور E4 _ هشدار خرابی ntc آب گرم
 • ارور E5 _ قرار گرفتن دستگاه روی حالت تابستانه و عدم امکان گرمایش آب
 • ارور E6 _ خرابی دودکش فن یا پرشر فن
 • ارور E7 _ افزایش بیش از حد دمای پکیج
 • ارور E8 _ قطع ارتباط برد پکیج با صفحه نمایش
 • ارور E9 _ وجود مشکل در محل جامپر S4
 • ارور EE _ خرابی جامپر پکیج یا دیپ سوئیچ

بعد از آشنایی کامل با خطاهای پکیج ایساتیس می توانید بدون نگرانی در صورت ایجاد اختلال در عملکرد دستگاه، مدیریت اوضاع را به دست بگیرید. در صورت نمایش حالت کامفورت پکیج ایساتیس (به صورت آدمک خندان) روی صفحه نمایشگر پکیج امکان افزایش دما بیش از 42 درجه امکانپذیر نخواهد بود.

مشکلات متداول پکیج ایساتیس


مشکلات متداول پکیج ایساتیس مجموعه ای از اطلاعاتی است که هر یک از کاربران این دستگاه باید دانش خود را درباره آن به روز نمایند. آشنایی با کدهای خطای پکیج ایساتیس موضوع مهمی است که در نهایت می تواند به کنترل مشکل ایجاد شده در پکیج تا زمان حضور تکنسین تعمیرات منجر شود. البته این موضوع می تواند باعث جلوگیری از بسیاری خسارت های مالی نیز گردد.

کارشناسان مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در ادامه با بررسی مهم ترین مشکلات متداول پکیج ایساتیس، نکات کلیدی و کاربردی را در اختیار شما قرار می دهند. پیشنهاد می کنیم تا به دقت مشکلات یاد شده در ادامه را مرور کنید تا در صورت بروز هر نوع ایراد احتمالی در پکیج ایساتیس اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید!

علت گرم نشدن آب پکیج ایساتیس چیست؟

گرم نشدن آب پکیج ایساتیس ارتباط مستقیمی با خراب شدن شیر برقی دستگاه دارد، برای اطمینان از این موضوع باید در اولین قدم از یک مبدله یا دو مبدله بودن پکیج مطمئن شوید. در پکیج های یک مبدله معمولا معیوب بودن فلوسوییچ می تواند علت اصلی بروز این مشکل باشد، در حالی که در پکیج های دو مبدله علت اصلی بروز این مشکل خرابی شیر برق است.

چرا برد پکیج ایساتیس از کار افتاده است؟

اگر با مشکل از کار افتادن برد پکیج به عنوان اصلی ترین قطعات دستگاه مواجه شدید، باید از عدم عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید، در صورتی که برد اصلا کار نمی کند، قطعا دچار اختلال و معیوبی شده و باید سریعا نسبت به سرویس، تعمیر یا تعویض آن اقدام نمایید.

چرا پکیج ایساتیس روشن نمی شود؟

خرابی یا معیوب شدن برد پکیج یکی از مهم ترین دلایل روشن نشدن پکیج ایساتیس است. اما این موضوع تنها علت روشن نشدن پکیج نیست و برای اطمینان از دلیل اصلی بروز این مشکل باید نسب به بررسی جریان برق نیز اقدام نمایید. فراموش نکنید که بهترین روش برای تعمیر پکیج ایساتیس درخواست اعزام کارشناس تعمیرات در محل است.

علت صداهای غیر معمول در پکیج ایساتیس چیست؟

صداهای غیر طبیعی یا غیر معمول که از پکیج ایساتیس به گوش می رسد، هشداری جدی برای بیان برخی مشکلات از جمله رسوب گرفتن دستگاه است. برای رفع این مشکل می توانید مراحل هواگیری پکیج را با کمک تکنسین های تعمیرات مرکز ایران سانتیگراد انجام دهید.

علت نشتی آب از پکیج ایساتیس چیست؟

نشتی آب از پکیج ایساتیس هم به عنوان یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه شناخته می شود. برای عیب یابی نشتی آب از پکیج بهتر است تا در قدم اول نسبت به بررسی بدنه یا تمامی قسمت های پکیج و اطمینان از وجود یا عدم وجود سوراخ اقدام نمایید. در صورتی که هیچ مشکلی در بدنه پکیج وجود نداشته باشد، باید در قدم بعد نسبت به بررسی شیلنگ و لوله های پکیج اقدام کنید، مطمئن شوید که شلنگ و لوله ها به درستی بسته شده و سوارخ نیستند.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

خدمات پکیج ایساتیس

 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.
 • گارانتی خدمات
 • گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.
 • شعب مختلف در سراسر تهران
 • این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد
 • فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • فروش انواع پکیج دیواری با قیمت رسمی نمایندگی ایران رادیاتور

مراحل ارائه خدمات در ایران سانتیگراد

قدم اول: ثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در ایران سانتیگراد.

قدم دوم: کارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سوم: تکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارم: بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی 6 ماهه خدمات یا 1 ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

هزینه تعمیر پکیج دیواری ایساتیس

هزینه تعمیر پکیج ایساتیس هم چون سایر برندهای پکیج در ایران، با توجه به پارامترهای متعددی تعیین می گردد. اما قطعا نحوه ارائه خدمات (تعمیر پکیج در محل) جزء پارامترهایی است که در نهایت به رضایت و امنیت خاطر مشتریان به واسطه عدم نیاز به حمل و نقل پکیج تا تعمیرگاه، ختم می شود.

تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران به عنوان یکی از اصلی ترین قطب های تقاضا برای تعمیر لوازم خانگی عمدتا بر اساس پارامترهای متعددی قیمت گذاری می شود. کیفیت خدمات از یک سو و میزان حرفه ای بودن تکنسین تعمیرات پکیج ایساتیس از سویی دیگر، نقش بسیار مهمی در روند قیمت گذاری تعمیرات پکیج خواهند داشت.

هزینه تعمیرات پکیج ایساتیس در مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد بر اساس اصل منصفانه بودن قیمت ها و همینطور با توجه به تعرفه های تعیین شده و مصوب تعریف می شود. هر یک از مشتریانی که متقاضی دریافت خدمات تعمیرات هستند، بدون هیچ محدودیتی امکان دریافت مشاوره آنلاین در خصوص کیفیت خدمات و هزینه تعمیرات از کارشناسان ایران سانتیگراد را خواهند داشت.

درخواست آنلاین خدمات

سوالات متداول کاربران

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%aa%d8%af%d9%88%d8%a7%d9%84-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%a7%d8%aa%db%8c%d8%b3′]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *