فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل ECO22FF-PL

کد ملی کالا: 1151700064020030

مناسب متراژ تا 70 متر

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

پکیج ایران رادیاتور مدل ECO22FF-PL با دارا بودن راندمان حرارتی 93% و ظرفیت حرارتی خروجی 22kW گزینه ای مناسب و به صرفه برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد .که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می کند.

این پکیج از نوع دو مبدل و فن دار می باشد.

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M24FF

کد ملی کالا: 1151700064020011

مناسب متراژ تا 120 متر

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

پکیج ایران رادیاتور مدل M24FF با دارا بودن راندمان حرارتی 93% و ظرفیت حرارتی خروجی 24kW گزینه ای مناسب برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد .که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می کند.

این پکیج از نوع دو مبدل و فن دار می باشد.

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

کد ملی کالا: 1151700064020019

مناسب متراژ تا 120 متر

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

پکیج ایران رادیاتور مدل L24FF با دارا بودن راندمان حرارتی 97% و ظرفیت حرارتی خروجی 24kW گزینه ای مناسب برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد .که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می کند.

این پکیج از نوع دو مبدل و فن دار می باشد.

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

کد ملی کالا: 1151700064020017

مناسب متراژ 120 تا 160 متر

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

پکیج ایران رادیاتور مدل L28FF با دارا بودن راندمان حرارتی 93% و ظرفیت حرارتی خروجی 28kW گزینه ای مناسب برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد .که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می کند.

این پکیج از نوع دو مبدل و فن دار می باشد.

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M28FF

کد ملی کالا: 1151700064020012

مناسب متراژ 120 تا 160 متر

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M28FF با دارا بودن راندمان حرارتی 93% و ظرفیت حرارتی خروجی 28kW گزینه ای مناسب برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد .که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می کند.

این پکیج از نوع دو مبدل و فن دار می باشد.

فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

کد ملی کالا: 1151700064020023

مناسب متراژ 160 تا 230 متر

24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش

پکیج ایران رادیاتور مدل L36FF با دارا بودن راندمان حرارتی 93% و ظرفیت حرارتی خروجی 36kW گزینه ای مناسب برای تأمین گرمایش و استفاده در منازل و اماکن اداری می باشد .که در زمستان ها علاوه بر تامین آبگرم مصرفی، آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها یا شوفاژ ها را نیز تامین می کند.

این پکیج از نوع دو مبدل و فن دار می باشد.

پکیج ها یکی از سیستم های گرمایشی هستند که در دنیای امروز استفاده از آنها با استقبال بالایی مواجه شده است. انواع پکیج های ایران رادیاتور یکی از این محصولات است که در سایر ساختمان ها با کاربری های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل کیفیت بالا، طرفداران خاص خود را دارد. اگر که شما هم قصد دارید جهت تامین گرمای فضا و آب گرم مصرفی واحدتان از این سیستم ها استفاده کنید، توصیه می­کنیم این راهنمای خرید پکیج ایران رادیاتور را از دست ندهید. در این مقاله تمامی نکاتی که باید برای داشتن گزینه ای مناسب در نظر داشته باشید، آورده شده با ما همراه باشید.

پکیج ایران رادیاتور را از کجا بخریم؟

پکیج های ایران رادیاتور دارای انواع مختلفی هستند که در ساخت دو تولید هر کدام از آنها، اجزا و قطعات خاصی به کار رفته است. به طورکلی می توان این سیستم ها را به دون نوع پکیج دیواری ایران رادیاتور و پکیج زمینی ایران رادیاتور تقسیم بندی کرد.

هنگام خرید پکیج زمینی ایران رادیاتور بهر است بدانید که این مدل بیشتر برای واحدها و خانه هایی با مساحت بالا مورد استفاده قرار می­گیرد؛ زیرا این دستگاه دارای توان حرارتی بالایی است.

اگر قصد خرید پکیج دیواری ایران رادیاتور را دارید، لازم است به شما بگوییم که این دستگاه بیشتر در فضاهای کوچک و آپارتمان­های با مساحت کمتر استفاده می­شود. ازدیگر مزایای پکیج دیواری ایران رادیاتور می­توان به عدم اشغال فضا اشاره کرد، از آنجایی که این دستگاه روی دیوار قرار می­گیرد، هیچ بخشی از فضای واحد را به خودش اختصاص نمی­دهد و برای محیط های کوچک بسیار مناسب است.

عیب یابی و تعمیرات تخصصی این برند از پکیج های دیواری توسط تیم حرفه ای و متخصص مجموعه ایران سانتیگراد به صورت اصولی و با بکارگیری بهترین روش ها و متدهای روز دنیا صورت می گیرد، کافی است برای ثبت سفارش و درخواست اعزام تعمیرکار به دو صورت اینترنتی و تلفنی با این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

  انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور کدامند؟

همانطور که در بخش بالا اشاره کردیم، محصولات ایران رادیاتور دارای تنوع بالایی هستند و هر کدام ویژگی­های مخصوص به خود را دارند. برای اینکه شما عزیزان درهنگام خرید بتوانید گزینه مناسب­تری را انتخاب کنید، در این قسمت به ارائه مشخصات انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور پرداخته ایم که عبارت اند از:

  • پکیج ایران رادیاتور مدلB
  • پکیج­های دیواری ایران رادیاتور مدل L
  • پکیج­های مدل K ایران رادیاتور
  • پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M
  • پکیج­های مدل E

مشخصات انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور

تمامی مدل­های گفته شده از سری محصولات برند پرطرفدار ایران رادیاتور می­باشند که در ساخت و تولید انواع آنها از اجزا و قطعات گوناگونی استفاده شده است و دارای تفاوت­هایی نیز هستند. برای مثال در پکیج­های نوع K,L,M,E از دو مبدل استفاده شده و آنها به پکیج­های دو مبدله معروف هستند؛ اما مدل B از سری پکیج­های این برند می­باشد که در ساخت آن تنها از یک مبدل استفاده شده است.

در رابطه با نوع پکیج ایران رادیاتور مدل M و E  لازم است بدانید که این دو مدل به دلیل شباهت زیادی که در قطعاتشان به کار رفته، دارای کیفیت عملکرد یکسانی هستند اما در عین حال از لحاظ ظاهری و طراحی تفاوت­هایی در آن دو وجود دارد. در ساخت انواع پکیج های گازی Kو L از عیب یاب دیجیتال استفاده شده و هر زمان که این سیستم­ها به مشکل بربخورند، یک کد روی صفحه نمایشگر دیجیتال آنها به نمایش درمی­آید.

یکی از مزیت­هایی که درپکیج ایران رادیاتور مدل L وجود دارد، داشتن منبع انبساطی است که اندازه و ابعاد آن نسبت به سایر مدل­ها بزرگـ­تر است. شما عزیزان می­توانید با در نظر گرفتن همین نکات و تفاوت در مدل­ها، هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور، بهترین گزینه را بسته به شرایط خود و مشخصات سیستم انتخاب نمایید.

میزان ظرفیت حرارتی پکیج

در واقع ظرفیت پکیج، همان میزان قدرت سیستم در مهیا کردن گرمای مورد نیاز واحد است. بدیهی است که هرچقدر میزان ظرفیت دستگاه بالاتر باشد، به همان میزان توان آن در گرم کردن نیز افزایش پیدا می­کند. در انواع پکیج­های ایران رادیاتور از سه ظرفیت حرارتی مختلف استفاده شده که به ترتیب 24، 28 و 36 هزار می­باشند که بسته به مساحت واحدتان باید آن را انتخاب کنید. جهت دانستن جواب این سوال که کدام ظرفیت برای شما مناسب­تر است، جدول زیر را مطالعه نمایید.

متراژ و مساحت واحد توان حرارتی مناسب
انواع واحدهایی تا متراژ 140 متری ظرفیت پکیج 24000
واحدهای دارای متراژ حداکثر 240 ظرفیت 28000
واحدهای متراژ 350 متر مربعی ظرفیت پکیج 36000

دیجیتال یا آنالوگ؛ یکی دیگر از ویژگی­های پکیج ایران رادیاتور

یکی از مهم­ترین ویژگی­هایی که باید هنگام خرید پکیج ایران رادیاتور به آن توجه کنید، دیجیتال یا آنالوگ بودن آن است. در مدل­های آنالوگ، روی پکیج چند چراغ چشمک زن به کار رفته که در هنگام بروز مشکل در سیستم شروع به چشمک زدن می­کنند. این سیستم­ها در مقایسه با مدل دیجیتال از قیمت کمتری برخوردارند.

در طراحی پکیج­های دیجیتال ایران رادیاتور، یک نمایشگر دیجیتال استفاده شده که میزان دمای آب موجود در رادیاتورها، حالت زمستانه یا تابستانه دستگاه و… را نشان می­دهدا. علائه بر موارد گفته شده، این نمایشگر هنگام خراب شدن و عدم عملکرد درست دستگاه، یک کد را روی خود به نمایش می­گذارد. کد ارور یا کدخطا به کدی گفته می­شود که هنگام خرابی دستگاه قابل مشاهده است، شما عزیزان می­توانید با مراجعه به این کد در دفترچه راهنمای پکیج خود، علت مشکل ایجاد شده در سیستم را پیدا کنید که همین موضوع سبب تسریع در پروسه تعمیرات خواهد شد.

این مجموعه بعد از تمام شدن فرایند عیبب یابی و تعمیر پکیج برای اطمینان خاطر مشتریان خود، ضمانت نامه و کارت گارانتی ارائه می دهد. فقط کافی است برای بهره مندی از خدمات ویژه ما و درخواست اعزام تعمیرکار، با شماره تلفن های درج شدن در سایت تماس حاصل نمایید. این مجموعه در زمینه فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور نیز فعالیت دارد.

قیمت انواع پکیج ایان رادیاتور

همانطور که گفته شد، پکیج­های ساخته شده توسط کارخانه ایران رادیاتور از تنوع بالایی برخوردار می­باشند. در هر یک از مدل­های این برند اجزا و قطعاتی به کار رفته که ممکن است آن را از دیگری مجزا سازد. به دلیل وجود همین تنوع بالا، ما شاهد قیمت­های مختلفی ازاین محصول هستیم که بسته به ویژگی­های خاص هر دستگاه تعیین می­شود. شما عزیزان باید در هنگام خرید، علاوه بر مشخصات سیستم، به قیمت پکیج ایران رادیاتور هم دقت کنید و با در نظر گرفتن هر دو این موارد خرید خود را انجام دهید.

علاوه بر نکات گفته شده، هنگام خرید این سیستم­های گرمایشی باید به برخی نکات دیگر توجه نمایید. شما خریداران می­توانید با بهره­گیری از این راهنمای خرید انواع پکیج ایران رادیاتور که در این بخش آورده­ایم، اطلاعات جامعی را در این زمینه کسب کرده و با مراجعه به آنها مناسبـرین مدل پکیج را خریداری کنید.

به عنوان سخن پایانی پیشنهاد کارشناسان ما به شما خریداران عزیز این است که این سیستم­ها را حتما از مراکز معتبر خریداری کنید. نمایندگی­های مجاز این برند در سراسر کشور حضورفعال دارند و بهتر است جهت تضمین کیفیت آنها و صرفه­جویی در زمان و پول خود، خرید پکیج ایران رادیاتور خود را از مراکز معتبر انجام دهید. امیدواریم که با استفاده از نکات گفته شده در این مقاله بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac’]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *