مزایای-سرویس-پکیج-دیواری

خدمات سرویس پکیج دیواری شامل چه مواردی می باشد؟

ایران سانتیگراد به عنوان یکی از نمایندگی سرویس پکیج دیواری در تهران است که به راحتی می تواند مشکلات پکیج شما را به خوبی برطرف کند. این مرکز در امر انجام کلیه خدمات اعم از نصب، سرویس و تعمیر انواع برندها و مدل های پکیج دیواری فعالیت می کند. شما می توانید با مراجعه به سایت الکتروخدمات درخواست خود را ثبت کنید. تکنسین های مجرب ما در اسرع وقت در محل مورد نظرتان حضور می یابند. سرویس هر پکیج دیواری اعم از بوتان، مرکوری ایران رادیاتور، تاچی ایستاتیس  و غیره را به نمایندگی سرویس پکیج دیواری در تهران بسپارید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده اند که سرویس پکیج دیواری تضمینی به شما ارائه بدهند.

 

انواع مختلف پکیج دیواری

پکیج دستگاهی است که برای تامین آب گرم مصرفی و گرم کردن محیط در زمستان از است. همه پکیج های دیواری باتوجه به نوع کاربردشان به دسته های مختلفی تقسیم می شوند:

 • پکیج دیواری مبدل حرارتی
 • پکیج دیواری مخزن دار
 • پکیج دیواری محفظه ی احتراق
 • پکیج دیواری چگالشی

دسته پکیج های دیواری مبدل حرارتی دو نوع دارد:

 • تک مبدله
 • دو مبدله

همچنین پکیج های محفظه احتراق، هم دو نوع هستند:

 • پکیج دیواری فن دار
 • پکیج دیواری بدون فن

 

مزایای سرویس پکیج دیواری

یکی از اصلی ترین مزیت سرویس پکیج دیواری این است که جزئی ترین ایراد قبل از خراب شدن اساسی دستگاه و ایجاد مشکل اساسی و جدی در پکیج شما رفع می شود. سرویس پکیج دیواری از مشکلاتی مانند سردشدن آب، خاموش و روشن شدن، نشت آب از پکیج خرابی برد و غیره جلوگیری می کند.

 

سرویس پکیج دیواری تضمینی در تهران

مرکز ایران سانتیگراد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده و تجربه چند ساله خود سرویس پکیج دیواری حرفه ای را برای شما انجام می دهد. تمام کارشناسان ما دوره های مختلف در این زمینه را گذراندند و به روش های اروپایی به سرویس پکیج شما می پردازند.

 سرویس پکیج دیواری از هر نوع و مدلی، باید به دست افراد حرفه ای و سرویسکار پکیج دیواری انجام شود. در غیر این صورت ممکن است در آینده مشکلاتی در کارکرد پکیج شما ایجاد شود و شما را متحمل هزینه های هنگفت کند. طبیعتا یک سرویس پکیج دیواری ارزان قیمت و بی کیفیت یا توسط افراد ناوارد جای یک سرویس حرفه ای و تضمینی را نمی گیرد.

سرویس پکیج دیواری مکمل تعمیر این دستگاه است. انواع پکیج‌ های دیواری برای ارتقای عمر و بازدهی مناسب به سرویس نیاز دارند. یک سرویسکار پکیج با انواع مدل ها و برندهای آن آشناست و می تواند بهترین راه حل را به شما پیشنهاد دهد و در کمترین زمان عیب کوچک دستگاه شما را پیدا می کند.

 

روش های سرویس پکیج دیواری در ایران سانتگراد: 

سرویس پکیج دیواری به صورت دوره ای و کامل انجام می شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد..

 

سرویس کامل پکیج دیواری

در این روش سرویس کلیه قطعات به شکل کامل و جزء به جزء بررسی می شوند. در صورت هر گونه اختلال و ایرادی سرویسکار پکیج دیواری از شرکت ما می تواند به خوبی آن را عیب یابی و تعمیر کند.

نحوه سرویس پکیج دیواری به این صورت است که  اول از همه برق پکیج را قطع کنید؛ چون خطر برق گرفتگی وجست کهود دارد، بعد از آن گاز را قطع کنید؛ چون امکان دارد گاز به بیرون نشت کند

سپس آب دستگاه را تخلیه نمایید. در صورتی که پکیج به هواگیری یا رسوب زدایی نیاز داشت سرویسکاران ایران سانتیگراد آماده هواگیری و اسید شویی پکیج دیواری شما با هر نوع برند و مدلی هستند.

مراحل سرویس پکیج دیواری خیلی حساس است به طوری که یک سرویسکار حرفه ای از نمایندگی معتبر ما می داند که مراحل به چه صورت هستند و باید طبق مراحل کار سرویس پکیج دیواری را انجام دهند.

سرویسکاران متخصص ما می توانند کار سرویس و انجام خدمات مختلفی مثل: نصب و تعمیر قطعات، اسید شویی مبدل، تنظیم باد منبع، بازدید و تعویض سنسورها و اورینگ ‌ها و سرویس کامل دستگاه را در باکیفیت ترین انجام دهند

 

سرویس دوره ای پکیج دیواری

این سرویس به این شکل که هر شش ماه یک بار قبل از شروع فصل سرما و یک بار دیگر بعد از اتمام این فصل انجام می شود. تا در صورت هر گونه اختلالی حتی کوچکترین می توان پکیج دیواری را تعمیر کرد.

 

سرویس انواع برندهای پکیج

 

ایران سانتیگراد در زمینه کلیه خدمات مربوط به سرویس و تعمیر پکیج دیواری فعالیت می کند و با تکیه با دانش صدها متخصص و سرویسکار پکیج دیواری کارآزموده در امر سرویس کردن انواع برندهای پکیج دیواری بهترین خدمات را به شما می رساند.

یکی از راهکارهای بالابردن بازدهی و عمر هر پکیج دیواری با هر برند و مدلی سرویس به موقع آن است. چون این کار یک کار پیچیده و حساس است بایستی سرویس پکیج را به کارشناسان ما در ایران سانتیگراد بسپارید. تکنیسن های ما بعد از بررسی پکیج دیواری شما می توانند تصمیم بگیرند که آن را سرویس یا در صورت لزوم تعمیر کنند.

 

سرویس پکیج دیواری بوتان

ایران سانتیگراد مجهز به متخصصانی است که تمام دوره های لازم را راجع به پیچیدگی پیکج بوتان گذراندند و با بروزترین متد به سرویس و تعمیر پکیج دیواری بوتان می پردازند

 

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

این مجموعه با بهره گیری از بهترین متخصصان مجرب توانسته رضایت مشتریان زیادی را برای سرویس پکیج ایران رادیاتور به دست بیاورد. همه این کارشناسان به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی در جهت سرویس پکیج ایران رادیاتور هستند

 

سرویس پکیج گلدیران

ایران سانتیگراد با تکیه بر دانش صدها کارشناس در زمینه ارائه خدمات مربوط به نصب تعمیر و سرویس پکیج گلدیران توانسته است رضایت مشتریان زیادی را جلب کند. این مجموعه آماده است در امر سرویس پکیج گلدیران به شما عزیزان کمک کند.

 

سرویس پکیج پکیج دیواری آریستون

کارشناسان متخصص و مجرب مجموعه ایران سانتیگراد با کلیه قطعات پکیج دیواری آریستون آشنا هستند و به خوبی می توانند شما را در امر نصب و تعمیر و سرویس پکیج آریستون یاری رسانند.

 

سرویس پکیج دیواری مرکوری

تکنسین های ایران سانتیگراد از دانش و اطلاعات کافی در زمینه نصب و تعمیر سرویس پکیج  مرکوری برخوردارند. آن ها به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما می باشند.

 

سرویس پکیج دیواری تاچی

ایران سانتیگراد با تکیه بر دانش صدها متخصص و بروزترین متد روز اروپا می تواند کلیه خدمات اعم از نصب سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایستاتیس را به بهترین نحو انجام بدهد و به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز شماست.

 

سرویس پکیج دیواری ایستاتیس

ایران سانتیگراد به صورت 24 ساعته آماده است که کلیه خدمات مربوط به نصب تعمیر و سرویس پکیج ایستاتیس را با تکیه بر سال ها تجربه درخشان در این زمینه انجام دهد.

 

سرویس پکیج دیواری ایمرگاس

این مجموعه با بهره مندی از تکنسین های فنی مجرب و سال ها تجربه در امر سرویس پکیج های دیواری، سرویس پکیج ایمرگاس را به بهترین کیفیت انجام می دهد. اگر شما پکیج ایمرگاس دارید نگران نباشید چون کارشناسان ما با تمام قطعات و پیچیدگی های این پکیج آشنا هستند و به شما در امر سرویس آن کمک می کنند.

 

بهترین زمان سرویس پکیج دیواری

بهترین زمان سرویس پکیج  قبل از شروع فصل های سرد سال است؛ چون در این فصل های سرد استفاده از پکیج بیشتر می شود. برای همین باید قبل از سردی هوا و استفاده از پکیج ها برای سرویس کردن آن ها اقدام کنید.

وجود رسوبات و سختی زیاد آب باعث می شود که داخل دستگاه شما را کاملا رسوب ببندد و این رسوبات با گذشت زمان مشکلاتی برای قطعات پکیج شما به وجود می آورند. اگر برای سرویس پکیج  به موقع اقدام نکنید ممکن است که تعمیر آن را غیرممکن کند و شما را مجبور به پرداخت هزینه های تعمیر یا تعویض کلی دستگاه کند.

 

خدمات سرویس پکیج توسط ایران سانتیگراد شامل چه مواردی می شود؟

سرویس انواع پکیج دیواری شامل: هواگیری پکیج، اسید شویی و رسوب زدایی، تنظیم دما، تنظیم شیر گاز، کنترل فشار آب و بررسی وضعیت دود کش می شود. اما به طور کلی مراحل سرویس پکیج شامل موارد زیر می شود:

 • رفع مشکل گرم شدن آب گرم مصرفی
 •  رفع مشکل مربوط به شعله
 • تعویض قطعات خراب و از کار افتاده
 •  رسوب زدایی مخزن پکیج
 •  تنظیم فشار پکیج
 • اسید شویی دستگاه
 • رفع مشکل روشن نشدن
 • رفع مشکلات مربوط به سر و صدای دستگاه
 •  عیب یابی تخصصی و حرفه ای
 •  برطرف کردن ارورهای دستگاه

 

مراحل سرویس پکیج دیواری

 

 • رسوب زدایی پکیج دیواری 

در صورتی که پکیج رسوب گرفته است، باید برای از بین بردن این رسوبات از اسید استفاده شود. اسید دیسکلر را داخل پکیج و ورودی آب می ریزند. بعد از چند دقیقه آب آن را تخلیه می کنند. در بعضی موارد به دلیل رسوبات قدیمی پکیج که سال ها سرویس نشده است باید چکش یا ضربه به دیواریه پکیج زد تا رسوبات به راحتی جدا شوند. بنابراین بهتر است این کار توسط یک سرویسکار متخصص و حرفه ای انجام شود. پس از انجام این کار، داخل پکیج دیواری را با آب و مواد شوینده به خوبی می شویند.

 

 • بررسی برد الکتریکی پکیج دیواری

یک سرویسکار بررسی می کند که آیا گرد و غبار روی پکیج را گرفته است که باعث اختلال و ایراد در عملکرد آن شده است. در صورت خرابی این قطعه یا آن را تعمیر یا تعویض می کنند.

 

 • بررسی وضعیت دودکش

برای بررسی دودکش ها باید یک سنگ را داخل دود کش انداخته شود اگر صدای برخورد سنگ به گوش رسید دستگاه سالم است اما اگر صدایی شنیده نشد شی ای داخل دودکش به دام افتاده است. این وضعیت کاملا هشدار آمیز است باید هر چه سرعیتر به رفع این مشکل پرداخت. چون بازگشت دی اکسید کربن به داخل خانه باعث مرگ ساکنین خواهد شد.

 

 • تمیز کردن مشعل پکیج

باید به شکل کاملا حرفه ای داخل مشعل پکیج را تمیز کرد و تمام مسدودیت آن را از بین برد.

 

 • تمیز کردن پمپ دستگاه

در این مرحله پمپ پکیج را با کمک آچار آلن باز می کنند و بعد از آن پره های آن را به خوبی تمیز می کنند.

 

 • تمیز کردن جرقه زن

برای تمیز کردن این قطعه سرویسکار یک سمباده روی دستگاه می کشد و با یک دستمال آن را تمیز می کند. آب و گاز و برق را وصل می کنند و از عدم نشست لوله های آب و گاز مطمئن می شوند.

 

 • هواگیری پکیج دیواری

کارشناسان ما بعد از سنجش میزان گرمای مطلوب رادیاتورها از نحوه عمکلرد درست آن مطمئن می شوند. برای هواگیری ابتدا آب ورودی را باز می کنند و اجازه می دهند تا به شوفاژها راه پیدا کند. سپس دریچه خروجی آخرین رادیاتور را باز می کنند تا مقداری آب از آن خارج شود. بعد از خروج آب و خروج هوای پکیج، دریچه خروجی دستگاه را می بندند. همین کار باعث می شود تا پکیج دچار رسوب بیشتری شود و عملکرد آن به شدت پایین بیاید.

 

 

عیب یابی و مشکلات متداول پکیج دیواری شامل چه مواردی می شود؟

 • آب مصرفی گرم نمی شود
 • رادیاتورهای گرمای مطلوبی ندارد؛ در یک قسمت گرم در قسمت دیگر سرد هستند
 • پکیج به صورت انفجاری روشن می شود
 • از دستگاه سرو صدای و خرخر شنیده می شود
 • خاموش و روشن شدن مداوم
 • فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا کرده است
 • آب مصرفی سرد و گرم می شود

 

شعب مجاز سرویس پکیج ایران سانتیگراد در سراسر تهران

 

سرویس پکیج دیواری غرب تهران

مجموعه ایران سانتیگراد در اقصی نقاط تهران شعبه دارد. یکی از این شعبات در غرب تهران قرار گرفته است. اگر شما ساکن محله های غرب تهران هستید. بعد از ثبت درخواست ما نزدیکترین تکنسین خود را به محل شما اعزام می کنیم تا با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب مسیرهای طولانی در هزینه های شما صرفه جویی شود.

سرویس پکیج دیواری شرق تهران

مجموعه ایران سانتیگراد در اقصی نقاط تهران شعبه دارد. یکی از این شعبات در شرق تهران قرار گرفته است. اگر شما ساکن محله های شرق تهران هستید. بعد از ثبت درخواست ما نزدیکترین تکنسین خود را به محل شما اعزام می کنیم تا با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب مسیرهای طولانی در هزینه های شما صرفه جویی شود.

سرویس پکیج دیواری جنوب تهران

مجموعه ایران سانتیگراد در اقصی نقاط تهران شعبه دارد. یکی از این شعبات در جنوب تهران قرار گرفته است. اگر شما ساکن محله های جنوب تهران هستید. بعد از ثبت درخواست، ما نزدیکترین تکنسین خود را به محل شما اعزام می کنیم تا با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب مسیرهای طولانی در هزینه های شما صرفه جویی شود.

سرویس پکیج دیواری شمال تهران

مجموعه ایران سانتیگراد در اقصی نقاط تهران شعبه دارد. یکی از این شعبات در غرب تهران قرار گرفته است. اگر شما ساکن محله های غرب تهران هستید. بعد از ثبت درخواست ما، نزدیکترین تکنسین خود را به محل شما اعزام می کنیم تا با پرداخت هزینه ایاب و ذهاب مسیرهای طولانی در هزینه های شما صرفه جویی شود.

 

هزینه سرویس پکیج دیواری

قیمت سرویس پکیج دیواری با توجه به روش سرویس های آن (کامل یا دوره ای) حساب می شود. طبیعی است که اجرت سرویس پکیج دیواری کامل بیشتر از سرویس دوره ای است. ما به شما اطمینان می دهیم که یک سرویس پکیج دیواری ارزان منصفانه و البته با کیفیت برای دستگاه شما انجام می دهیم.

 

 

سوالات متداول سرویس پکیج دیواری 

به این دلیل که اگر قطعات دچار خرابی شوند، باید تعویض شوند. هزینه تعویض این قطعات طبیعتا از هزینه سرویس پکیج دیواری بیشترخواهد بود.

برخی از مراحل مثل هواگیری یا تمیز کردن برخی از قطعات را می توانید خودتان انجام دهید. ولی اقداماتی مانند اسید شویی به دلیل کار با اسید از حساسیت خاصی برخوردار است. هم چنین پیداکردن برخی از ایرادهای دستگاه شما فقط از عهده یک سرویسکار متخصص از نمایندگی معتبر بر می آید.

هزینه سرویس پکیج دیواری با توجه به روش سرویس های آن (کامل یا دوره ای) حساب می شود. طبیعی است که اجرت سرویس پکیج دیواری کامل بیشتر از سرویس دوره ای است. ما به شما اطمینان می دهیم که یک سرویس پکیج دیواری ارزان منصفانه و البته با کیفیت برای دستگاه شما انجام می دهیم.

شما می توانید با مراجعه به سایت ما سوالات و مشکلات پکیج خود را ثبت کنید. همکاران ما در کوتاهترین زمان با شما تماس می گیرند. بعد زمان حضور کارشناس را با شما هماهنگ می کنند. شرکت کارآزموده ترین شخص به محل مورد نظر شما اعزام می کند.

مزایای انتخاب این مجموعه به عنوان نمایندگی سرویس پکیج دیواری در تهران عبارتند از:

 • ارائه خدمات باکیفیت و مقرون به صرفه
 • ارائه فاکتور و ضمانت نامه رسمی
 • اعزام تکنسین های مجرب و متخصص در اسرع وقت
 • انجام کلیه خدمات در حضور مشتری
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
 • دارای شعبات مختلف نمایندگی در شمال، جنوب، شرق و غرب تهران

Load More

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.
سوالی دارید؟ با ما در تماس باشید