تعمیر پکیج دیواری بوتان

تعمیر پکیج دیواری بوتان

لوگو بوتان

یکی از پرفروش ترین و پرتقاضا ترین خدمات تعمیر پکیج دیواری بوتان است. مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد با ماهرترین تعمیرکاران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. این مرکز، تعمیرات پکیج بوتان در تهران را برعهده دارد و دارای شعبات زیادی در تهران است. در این مقاله به عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان می پردازیم.

اگر در زمینه تعمیر پکیج دیواری بوتان به دنبال یافتن بهترین و متبحرترین کارشناسان هستید. بهتر است فرم درخواست خود را ثبت کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

اگر در زمینه تعمیر پکیج دیواری بوتان اطلاعی ندارید، بهتر است کار عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری بوتان را به متخصصان نمایندگی تعمیر پکیج بوتان بسپارید.

مراحل ارائه خدمات ایران سانتیگراد
تعرفه تعمیرات پکیج بوتان

طریقه کار پکیج دیواری بوتان چگونه است؟

زمانی که شیر آب را باز می کنید، آب سرد یا ولرم وارد پکیج دیواری بوتان می شود. در این حالت سنسور NTC جریان آب را تشخیص می دهد. در این راستا آب از لوله های مارپیچی می گذرد و بیشترین مقدار حرارت را به خود جذب می کند. بعد هم میزان گاز توسط ترموستات کنترل می شود تا دمای آب ثابت بماند و  از حد زیادی فراتر نرود.

نصب پکیج بوتان

نصب اصولی و تخصصی کاری است که فقط از عهده یک تعمیر کار پکیج بوتان برمی آید. پس اولین قدم برای داشتن یک پکیج با کارکرد درست، نصب آن توسط تعمیرکار پکیج بوتان است.

شرکت الکترو خدمات با بهره گیری از بهترین تکنسین های تعمیر پکیج دیواری بوتان آماده خدمات رسانی در زمینه نصب پکیچ بوتان به صورت تخصصی و بر طبق مقررات تایید شده نصب، می باشد.

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان


انجام هر یک از مراحل نصب و سرویس پکیج در عین ضرورت و اهمیت، باز هم احتمال خرابی یا از کار افتادن پکیج را به صفر کاهش نمی دهد. بنابراین باید به این نکته مهم توجه کرد که انجام مراحل عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان به صورت تخصصی که معمولا در حیطه تخصص افرادی است که حداقل چندین مرحله از تعمیرات پکیج بوتان را به صورت عملی انجام داده اند.

سرعت در ارائه خدمات

 تعمیرکاران و تکنسین های مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در سراسر نقاط شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن در کلیه نقاط شهر را دارند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

اولویت با تعمیرات

 اولویت ما تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

انواع مدل‌های پکیج بوتان

برای اینکه مشکل پکیج دیواری را بدانید و برای تعمیر پکیج دیواری بوتان اقدام کنید. ابتدا باید مدل های آن را بشناسید تا با توجه به مدل پکیج بوتان کدهای خطای پکیج بوتان را برطرف کنید.

1. پکیج بوتان مدل ورونا Verona

2. پکیج بوتان مدل پراپورو Perla pro

3. پکیج بوتان مدل اپتیما Optima

4. پکیج بوتان مدل کالداوینیزا Calda venizia

5. پکیج بوتان مدل Benessere pro

6. پکیج بوتان مدل Parma

7. پکیج بوتان مدل Nuova acqua

8. پکیج بوتان مدلCV 424

این پسوندها برای این به کار می روند که به شما نشان دهند که پکیج بوتان از نوع فن دار یا بدون فن است. در صورتی که در مدل پکیج شما از پسوند S استفاده شده باشد، فن دار و اگر پکیج پسوند i داشت یعنی بدون فن است.

لیست ارورهای پکیج ایران بوتان مدل Optima و calda venizia

در این مدل از پکیج های بوتان کدهای خطای پکیج بوتان به این صورت است که به وسیله روشن شدن چراغ روی دستگاه، مشکل خود را نشان می دهد که در ادامه به آن می پردازیم.

 1. در صورتی که چراغ سبز ثابت بماند، یعنی مشعل خاموش نشده و دائما در حال کار است.
 2. وقتی چراغ پکیج به مدت 5 ثانیه روشن و خاموش می شود؛ باید به شما بگوییم که پکیج دیواری بوتان آماده کار است و هیچگونه مشکلی ندارد. منتظر دستور است
 3. چراغ سبز چشمک زدن در این حالت باید بدانید که اشکال از جمله کم بودن فشار آب، خرابی پمپ، بروز ایراد در برد، خراب شدن NTCعلت آن می باشند.
 4.  در صورتی که چراغ به صورت ثابت زرد شد، نشان دهنده بروز مشکل از سنسور NTC است.
 5. 5 .چراغ زرد چشمک زن که باید به شما می گوید که دستگاه در حال کار با حداکثر توان خود است.
 6. اگر چراغ پکیج بوتان به صورت ثابت قرمز شده، ممکن است ترموستات قطع شده باشد. سنسور گرمایشی خراب شده، برد دچار ایراد شده است. تشکیل نشدن شعله و خرابی کلید فشار دلایل دیگر این ارور هستند. برای همین باید برای تعمیر پکیج دیواری بوتان اقدام کنید.
 7. چراغ قرمز شده و به صورت چشمک زن 0.5 ثانیه روشن و 0.5 خاموش می‌ شود نشانه این است که کلید حرارتی دچار مشکل شده است.

فقط کافی است برای بهره مندی از خدمات ویژه ما و درخواست اعزام تعمیرکار، با شماره تلفن های درج شدن در سایت تماس حاصل نمایید. این مجموعه در زمینه فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور نیز فعالیت دارد.

 

مشکلات متداول پکیج بوتان


چرا مشعل پکیج بوتان خاموش می شود؟

علت آن ممکن است نوسان فشار آب ورودی،خرابی و ایراد در شیر گاز، اختلال در اتصالات برقی یا لوله‌ ای نامناسب پرشر سوئیچ هوا، مشکل درسنسورهای کنترل کننده و دور یا نزدیک بودن فاصله سنسور شعله مشعل باشد

چرا پکیج به صورت یک سره روشن می شود؛ یعنی پمپ کار می کند اما فن از کار افتاده است؟

کاهش فشار آب وجود هوا در پکیج بوتان، بروز اشکال در اتصالات سنسور فلوسوئیچ و خرابی پمپ از علل بروز این اختلال هستند.

چرا آب پکیج بوتان گرم نمی شود؟

کاهش فشار گاز، انباشت کربن در مبدل خرابی شیر گاز کوچک بودن قطر ورودی لوله گاز علت های بروز این مشکل به شمار می روند

چرا فن کار می کند اما جرقه زن غیر فعال شده است؟

دودکش گرفته، اتصال پر شر سوییچ‌ هوا و سیم کشی به خوبی انجام نشده، الکترود احتراق ایراد دارد.

جرقه زن کار می کند اما شعله تشکیل نمی شود؟

بسته بودن شیر ورودی گاز، وجود هوا در لوله گاز، بیش از حد بودن فشار گاز
و تنظیم نبودن شیر گاز از علت های این مشکل هستند.

چرا پکیج بوتان مدام خاموش و روشن می شود؟

ظرفیت رادیاتورها کافی نیست. هم چنین میزان گردش آب در مدار گرمایشی و دمای تعریف شده این مشکل را به وجود می آورند.

علت اینکه دمای آب گرم مصرفی از دمای تعریف شده بیشتر است چیست؟

کاهش فشار آب ورودی، گرفتگی صافی ورودی و خروجی، افزایش فشار پکیج بوتان

علت انفجاری روشن شدن پکیج دیواری بوتان چیست؟

از جمله علل این مشکل می توان به عدم تنظیم میزان گاز ورودی، فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن الکتریکی، مسدود شدن دودکش یا خرابی سوراخ ‌های اطراف جرقه زن اشاره کرد.

چرا پکیج روشن نمی شود؟

ابتدا گاز ورودی را چک کنید. شلینگ را بررسی کنید و مطمئن شوید که وصل است و گاز هم قطع نیست. ممکن است درون لوله گاز هوا وجود داشته باشد. برای تعمیر پکیج دیواری بوتان تمام این موارد را چک کنید.

خاموش شدن مدام پکیج بوتان از چه می باشد؟

برد دستگاه خراب شده، فشار آب یا گاز کاهش یافته که بعد از تنظیم کردن فشار این مشکل رفع خواهد شد. در برخی از اوقات این مشکل ناشی از خرابی برد دستگاه است.

سر و صدای پکیج بوتان به خاطر چیست؟

پکیج با هوا پر شده یا رسوب گرفته و فشار پکیج پایین آمده است؛ به همین دلیل این صداها تولید می شود. رسوب گیری و هواگیری از اقداماتی که باید از یک تعمیرکار پکیج بوتان درخواست کنید.

چرا دمای پکیج بالا رفته است؟

کاهش فشار آب، افزایش دمای دستگاه، گرفتگی مسیر ورودی و خروجی آب باعث بروز این مشکل می شود.

چرا گاهی اوقات پکیج به خوبی گرم نمی کند؟

علت آن پکیج رسوب گرفته است. برای اینکه رسوب را به داخل قسمت های دیگر دستگاه هدایت نکنید بهتر است کار رسوب گیری پکیج را به مرکز تعمیرات الکتروخدمات یکی از معتبرترین نماینده‌گان تعمیرات پکیج بوتان در تهران بسپارید.

خدمات پکیج بوتان

خدمات پکیج بوتان

 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.
 • گارانتی خدمات
 • گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.
 • شعب مختلف در سراسر تهران
 • این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد
 • فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • فروش انواع پکیج دیواری با قیمت رسمی نمایندگی ایران رادیاتور

مراحل ارائه خدمات در ایران سانتیگراد

قدم اول: ثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در ایران سانتیگراد.

قدم دوم: کارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سوم: تکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارم: بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی 6 ماهه خدمات یا 1 ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

سرویس پکیج بوتان

مانند هر وسایل دیگر که به مرور زمان دچار خرابی و فرسایش می شود، پکیج دیواری بوتان هم به سرویس نیاز دارد. بهتر است کار سرویس پکیج بوتان را به صورت دوره ای و منظم انجام دهید تا بازدهی پکیج و طول عمر آن را ارتقا بخشید.

سرویس پکیج بوتان شامل هواگیری، رفع مسدودیت لوله ها، رسوب گیری و تعمیر مبدل پکیج دستگاه می شود. مرکز الکترو خدمات در خصوص تعمیر پکیج دیواری بوتان سرویس های تضمین شده ای را ارائه می دهد.

هزینه تعمیر پکیج دیواری بوتان

این قیمت ها با توجه به نوع خدمات مانند علت های احتمالی تعمیری بودن یا تعویضی بودن قطعات سختی کار متغیر است. اما ما این اطمینان را به شما می دهیم که تمام هزینه های ما منصفانه و برمبنای نرخ اتحادیه صورت می گیرد.

درخواست آنلاین خدمات

سوالات متداول کاربران

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d9%88%d8%a7%d9%84-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%86′]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *