تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Es28ff

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Es28ff

لوگو ایران رادیاتور

یکی دیگر از انواع تولیدات برند ایران رادیاتور پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff است که از نوع فن دار است. اگر از این مدل پکیج استفاده می کنید در صورت بروز هر گونه ایراد در عملکرد این دستگاه، تعمیر پکیج ایران رادیاتور Es28ff را به دست ایران سانتیگراد بسپارید.

 این نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور es28ff به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در زمینه نصب، سرویس و تعمیر انواع پکیج های دیواری می باشد.

اگر در زمینه تعمیر پکیج اطلاعی ندارید، بهتر است برای عیب یابی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل Es28ff به کارشناسان ما در ایران سانتیگراد اعتماد کنید.

مراحل ارائه خدمات ایران سانتیگراد
تعرفه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

سرعت در ارائه خدمات

 تعمیرکاران و تکنسین های مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در سراسر نقاط شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن در کلیه نقاط شهر را دارند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

اولویت با تعمیرات

 اولویت ما تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff

ایران سانتی گراد به واسطه سال ها تجربه درخشان، در جلب رضایت مشتری کوشیده است. این مرکز با استفاده از بهترین کارشناسان و بهره گیری از آموزه های تعمیر بر طبق متدهای اروپایی تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور es28ff حرفه ای و مطمئن ترین خدمات را ارائه می دهد.

 سعی تمام همکاران در جلب رضایت مشتری است. ما تعویض قطعات را بر تعمیر آن مقدم می دانیم. و به این شکل در هزینه های شما صرفه جویی می کنیم و یک تعمیر پکیج ایران رادیاتور  و باکیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم.

همان طور که گفته شد ، ما برای خدمات خود اعم از نصب یا سرویس و تعمیر تضمینی پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff قیمت های مناسبی دریافت می کنیم و در قبال آن به شما یک گواهی نامه معتبر می دهیم. ما به شما خاطر نشان می کنیم که کلیه قطعات تعویضی اصلی و اورجینال و دارای کارت گارانتی معتبر هستند.

ایران سانتیگراد به عنوان آماده خدمات رسانی و عیب یابی پکیج دیواری شما عزیزان تهرانی است. و خدماتی مانند تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff شرق تهران تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff غرب تهران تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff شمال تهران تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff جنوب تهران از جمله خدمات این مرکز است و کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار می دهد.

نصب پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

بهترین راه نگهداری پکیج و بهره برداری بیشتر از این وسایل گرمایشی، نصب تخصصی و بر اساس رعایت برخی از استانداردهای لازم است. برخی ها اعتقاد دارند که با سرهم کردن قطعات می توانند پکیج را نصب کنند. اما این یک کار تخصصی است و باید توسط تعمیرکار پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff متعلق به مرکز تخصصی و حرفه ای که کار نصب و تعمیر حرفه ای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff را انجام می دهد و دانش لازم را دارد، صورت بگیرد.

سرویس پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

توجه به سرویس پکیج های دیواری برای بالابردن راندمان دستگاه از اهمیت خاصی برخوردار است. تنها راه مطمئن برای جلوگیری از آسیب های احتمالی و پرهیز از هزینه  های اضافی و امکان دریافت تعمیر ارزان پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff است. بهتر است حداقل هر شش ماه یک بار برای سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff خود از طریق ایران سانتیگراد نمایندگی تعمیر انواع پکیج دیواری، اقدام کنید.

نصب پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

ارورهای پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل Es28ff


این پکیج در نمایش گر خود با نمایش کدخطاهایی مشکلات خود را نشان می دهد. برای بر طرف کردن مشکلات اساسی و جدی، ایران سانتیگراد مرکز تعمیرات پکیج های ایران رادیاتور در کنار شماست و به شما در امر برطرف کردن این کدخطاها و تعمیر اساسی پکیج کمک می کند.ایران سانتیگراد نمایندگی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff می باشد.

کدهای  خطای پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff


در این قسمت توضیحاتی را در خصوص کدهای خطا در پکیج ایران رادیاتور مدل Es28ff را بیان می کنیم.

کد خطای 80 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff درجه حرارت مبدل بیش از 150 درجه سانتیگراد رسیده است
کد خطای 70 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff مدار گرمایش در بازه 89 تا 105 درجه سانتی گراد قرار بگیرد
کد خطای 80- 70 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff عدم تشکیل شعله
کد خطای 80 60 پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff یک خطای ایمنی و نشانه فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی
کد خطای 70 40 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff سنسور NTC آب گرم مصرفی باز شده است
کد خطای 80 50 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

آب در مدار پکیج کاهش یافته است.
کد خطای 60 50 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

قطعه NTC خراب است و مدار رادیاتور اتصال کوتاه دارد.
کد خطای 70 60 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی فعال شده است اما پمپ و مشعل روشن است
کد خطای 70 50 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

مدار آب گرم اتصالی کوتاهی پیدا کرده است
کد خطای 80 70 50 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

که NTC  مدار برگشت رادیاتور خراب یا باز شده است
کد خطای  80 60 50 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

مدار رفت شوفاژ باز شده است
کد خطای 70 60 50 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

مدار رفت رادیاتور کوتاه تر از مدار اتصال شده است
کد خطای 40 80 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

سنسور دود در دستگاه فعال شده است
کد خطای 80 70 40 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

کلید حرارتی دمای بالایی تشخیص داده است
کد خطای 80 60 40 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

فن دستگاه روشن است اما، پرشر سوییچ دود قطع شده است
کد خطای 70 60 40 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

فن روشن است ولی پرشر سوئیچ دود قطع شده است
کد خطای 40 30 پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

 

ارتباط با برد اصلی قطع شده است

مشکلات متداول پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل Es28ff


مانند هر پکیج دیگر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff هم ممکن است با مشکلاتی در کارکرد مواجه بشود و علائمی را نشان بدهد که حاکی از خرابی آن باشد. مشکلات پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل es28ff عبارتند از:

 • رادیاتورهای پکیج گرمای مطلوبی ندارند
 •  فشار آب پکیج کم شده است
 • افنجاری روشن می شود
 •  آب سرد و گرم می شود
 • پکیج سرو صدای عجیبی دارد
 •  پکیج به خودی خود خاموش می شود

توجه داشته باشید که تمام موارد بالا جز خرابی های اساسی پکیج است که باید توسط یک کارشناس از نمایندگی معتبر تعمیر پکیج ایران رادیاتور برطرف شود.

خدمات پکیج ایران رادیاتور مدل Eco22ff

خدمات پکیج ایران رادیاتور مدل Es28ff

 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.
 • گارانتی خدمات
 • گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.
 • شعب مختلف در سراسر تهران
 • این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد
 • فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • فروش انواع پکیج دیواری با قیمت رسمی نمایندگی ایران رادیاتور

مراحل ارائه خدمات در ایران سانتیگراد

قدم اول: ثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در ایران سانتیگراد.

قدم دوم: کارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سوم: تکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارم: بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی 6 ماهه خدمات یا 1 ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff

کلیه دریافتی های خدمات مربوط به نصب سرویس و تعمیر پکیج دیواری مدل es28ff در این مرکز بر طبق مصوبه شورای نظارتی انجام می شود و اجرت تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff کاملا منصفانه برآورد می شود. به طور کلی عواملی مانند: تعمیری بودن یا تعویضی بودن قطعات سختی کار و دستمزد کارشناس روی قیمت خدمات پکیج ایران رادیاتور مدل es28ff تاثیر می گذارد.

درخواست آنلاین خدمات

هزینه تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور Eco22ff

سوالات متداول کاربران

[ultimate-faqs include_category=’%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%a7%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b1%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%af%d9%84-es28ff’]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *