تعمیر پکیج دیواری مرکوری

تعمیر پکیج دیواری مرکوری

لوگو-پکیج-مرکوری

پکیج از جمله لوازمی است که در آپارتمان های جدید جایگزین موتور خانه قدیمی شده است. از پکیج دیواری برای گرم کردن آب مصرفی و هم چنین گرمابخشی محیط استفاده می کنند.
مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد به عنوان نمایندگی تعمیرات پکیج مرکوری در تهران تمامی خدمات از جمله: نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری‌ مرکوری را با به کار گیری کارشناسان متخصص و متبحر در این زمینه برای مشتریان خود انجام می دهد.
یکی از پرفروش ترین پکیج های موجود در بازار ایران پیچ مرکوری است که به علت خدمات پس از فروش مانند تعمیر و عیب یابی یکی از دلایل این برند مطرح ایرانی به شمار می رود. وقتی پکیج شما خراب شود و کارایی خود را از دست دهد، همکاران ما آماده خدمات رسانی در زمینه تعمیرات پکیج دیواری مرکوری شما هستند.
به جرات می توان گفت که مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد بهترین و با کیفیت ترین نمایندگی تعمیرات پکیج دیواری مرکوری است. کارشناسان این شرکت به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات پکیج دیواری شما هستند.

مراحل ارائه خدمات ایران سانتیگراد
تعرفه تعمیرات پکیج مرکوری

نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری (MERCURY)

مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد نمایندگی تعمیر پکیج مرکوری (MERCURY) به صورت شبانه روزی در تهران با گارانتی طولانی مدت می باشد. این مرکز ضمن ارائه خدمات حرفه ای به کاربران، با ارائه گارانتی رسمی این اطمینان را به کاربران پکیج مرکوری (MERCURY) می دهد که بدون نگرانی و دغدغه به استفاده از پکیج تا مدت زمانی نامحدود بپردازند.

وقتی حرف از تعمیر پکیج دیواری مرکوری می شود، کیفیت و ضمانت حرف اول را می زند. برای تعمیر پکیج MERCURY باید از مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد نمایندگی تعمیر پکیج دیواری مرکوری کمک بگیرید. چون این پکیج با پکیج های دیگر فرق دارد و از قطعاتی تشکیل شده است که فقط از یک شرکت معتبر قابل ارائه است.

 هدف بیشتر کارشناسان ما تعمیر پیکج دیواری مرکوری است تا تعویض قطعات آن. در صورتی که تعمیر پیکج دیواری مرکوری امکان پذیر نبود و یا تعمیر آن، کاربر متحمل هزینه زیادی شود، همکاران ما در تعمیرگاه پکیج دیواری مرکوری تعویض را انتخاب می کنند. ما این اطمینان را به شما می دهیم از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کنیم.

سرعت در ارائه خدمات

 تعمیرکاران و تکنسین های مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در سراسر نقاط شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن در کلیه نقاط شهر را دارند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

اولویت با تعمیرات

 اولویت ما تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

نصب پکیج مرکوری

اصلی ترین قدم در خصوص نگهداری یا راه اندازی لوازم خانگی نصب آن هاست که از اهمیت زیادی برخوردار است. ما به شما توصیه می کنیم هرگز خودتان یا افراد غیر حرفه ای پکیج دیواری را نصب نکنید. کار نصب آن را به تکنسین هایی واگذار کنید که از دانش کافی در حوزه نصب پکیج مرکوری برخوردار هستند.
از آن جایی که این دستگاه خیلی پیچیده و حساس است، اگر نصب آن به صورت اصولی و تخصصی نباشد، راندمان دستگاه را پایین می آورد. در نهایت عمر دستگاه کاهش پیدا می کند.
مقررات تایید شده برای نصب پکیج مرکوری
حداقل متراژ لازم برای نصب پکیج مرکوری در ساختمان مسکونی و اداری 64 متر ، در غیر این صورت باید دریچه تامین هوای تازه برای احتراق در محل نصب پکیج نصب شود.
مقررات نصب پکیج در ساختمان های مسکونی به این شکل است که حداقل پکیج با ظرفیت 24000 برای متراژ 120 متر مربع، پکیج با ظرفیت 28000 برای فضای تا 180 متر مربع و مدل‌هایی با ظرفیت 35000 برای متراژ 240 متر مربع مناسب هستند. این اصولی که فقط یک تعمیرکار تعمیر پکیج مرکوری از نمایندگی تعمیر پیکچ مرکوری از آن اطلاع دارد.

سرویس پکیج مرکوری

مانند تمام پکیج ها، پکیج مرکوری هم به سرویس دوره ای و منظم احتیاج دارد. پس بهتر است هر چند وقت یکبار، برای سرویس پکیج دیواری خود اقدام کنید.

یک تعمیرکار پکیج مرکوری بعد از بررسی پکیج، کار سرویس دستگاه را انجام می دهد. سرویس پکیج مرکوری باعث افزایش راندمان و کاهش مشکلات احتمالی می شود. بنابراین سرویس آن را جدی بگیرید. همکاران ما آماده اند تا به عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری بپردازند.
سرویس پکیج مرکوری شامل: تعویض ترموستات ها، رفع صدای فن یا صدای دستگاه، رفع مشکل آب دهی دستگاه، سرویس شیر پر کن، تنظیم ارتفاع، تعویض اورینگ های دستگاه و بهبود گرمایش شوفاژها می شود.

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]

مدل ‌های مختلف پکیج دیواری مرکوری

پکیج دیواری مرکوری در دو مدل  تک مبدل و دو مبدل، با ظرفیت ‌های 24000 الی  40000 کیلو کالری ساخته و تولید شده اند. از ویژگی های مثبت این پکیج می توان از صدای کم، برخورداری از فن برای خارج کردن گازهای احتراقی، سیستم ضد یخ زدگی، عیب یابی و کنترل هوشمند، ضد گریپاژ پمپ و گرفتگی دودکش نام برد.

انواع مدل های پکیج مرکوری

مدل های پکیج مرکوری شامل موارد زیر می شوند:

 • مدل 24MD دو مبدل فن دار ظرفیت 24000
 • مدل 24CB چگالشی فن دار 24000
 • مدل 24FT تک مبدل فن دار 24000
 • مدل مگاترم مگا 24 ،تک مبدل فن دار 24000
 • مدل پکیج مرکوری 28 ،تک مبدل فن دار 28000
 • مدل 32 ،تک مبدل فن دار 32000
 • مدلXL تک مبدل فن دار 36 کیلو وات
 • مدل HDدو مبدل فن دار 40 کیلو وات

پکیج مدل مگا 24 مرکوری XL و مدلHD از قابلیت ترموستات اتاقی سیم دار و بی سیم برخوردارند. تک مبدل یعنی، یک مبدل گرمایشی دو منظوره بایوترمیک دارد. دو مدل یعنی، یک مبدل اصلی مونوترمیک و مبدل ثانویه دارد.

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری


عیب یابی و تعمیر پکیج مرکوری (MERCURY)  با توجه به نوع دستگاه، مدل و همینطور علت خرابی یا نقص عملکرد پکیج بر اساس یک فرمول مشخص انجام نمی گیرد. بر همین اساس در اختیار داشتن دانش فنی بالا در حوزه عیب یابی پکیج به ویژه انواع پکیج مرکوری (MERCURY) نکته بسیار مهمی است که در غیر این صورت نمی توان شاهد رضایت بخش بودن مراحل عیب یابی و تعمیرات دستگاه بود.

لیست کامل ارورهای پکیج مرکوری


زمانی که پکیج دیواری مرکوری دچار ایراد یا خرابی شود، خود دستگاه با نمایش ارور در عیب یابی و تعمیر به شما کمک می کنند. برای یافتن عیب و تعمیر پکیج دیواری مرکوری شناخت ارورهای پکیج ایران مرکوری به شما کمک می کند.

 • کدهای خطای  E1 پکیج مرکوری: عدم تشکیل یا تشخیص شعله و نبود گاز: سنسور جرقه زن این مشکل را اعلام می کند

راه حل: شیر ورودی را چک کنید. یون تنظیم شعله را تمیز یا تنظیم کنید.

 • کدهای خطای  E2 پکیج مرکوری:  سنسور به بیشتر از 105 درجه رسیده است.

راه حل: امکان دارد پمپ دستگاه خراب شده  یا رسوب گرفته باشد. یا اینکه مسیر شیرهای رادیاتور رسوب گرفته یا خراب شده است.

 • کدهای خطای  E3 پکیج مرکوری: سوئیچ فشار هوا این مشکل را اعلام کرده است که مشکل از فن یا سوئیچ ایمنی دودکش است.

راه حل: برای تعمیر پکیج دیواری مرکوری فن یا پروانه فن یا پرشر سویئچ هوا باید تعمیر شود

 • کدهای خطای  E4 پکیج مرکوری: آب درون دستگاه کم شده است که این مشکل از سوئیچ فشار آب بروز کرده است.

راه حل: باید بار پکیج را روی 1.5 تنظیم شود. اگر مشکل حل نشد باید پرشر سوئیچ تعویض شود

 • کدهای خطای  E6 پکیج مرکوری: سنسور آب گرم مصرفی دچار خرابی شده است که این مشکل توسط NTC مسیر آب گرم مصرفی اعلام شده است.

راه حل : جهت تعمیر پکیج دیواری مرکوری باید سنسور آب گرم تعویض شود

 • کدهای خطای  E7 پکیج مرکوری: سنسور رفت گرمایش دچار مشکل شده است که مشکل توسط NTC مسیر گرمایش اعلام شده است

راه حل: باید سنسور شوفاژ عوض شود.

 • کدهای خطای  E9 پکیج مرکوری : هشداری برای جلوگیری از یخ زدن دستگاه

راه حل : باید از محلول ضدیخ استفاده کنید و آن را داخل مدار شوفاژ Maham PROTE بریزید

 • کدهای خطای  E10 پکیج مرکوری : دستگاه رسوب گرفته است.

راه حل : برای رفع این مشکل و تعمیر پکیج دیواری مرکوری باید مبدل ثانویه را به خوبی بشویید.

مشکلات متداول پکیج مرکوری (MERCURY)


چرا آب مصرفی گرم است اما رادیاتورهای آن کاملا سرد هستند؟

این مشکل برای پکیج های تک مبدل و دو مبدل متفاوت است. خرابی پمپ و یا بازماندن سوپاپ بای پس، در صورتی که پکیج تک مبدل باشد. اگر پکیج دو مبدلی بود، علت آن می تواند خراب شدن شیر موتوری سه راهه باشد.

چرا پکیج به صورت انفجاری روشن می شود؟

عدم تنظیم فشار گاز طبیعی مثل کم و زیاد شدن. اکسید شدن الکترود جرقه زن، خرابی دودکش یا استفاده از دودکش نامناسب، استفاده از قطعات گاز شهری بجای گاز مایع و افت ولتاژ برق شهری اصلی ترین علت های این مشکل به شمار می روند.

چرا رادیاتورها گرم نمی ‌شوند؟

علت بروز این مشکل می تواند کاهش ظرفیت حرارتی پکیج نسبت به بار گرمایشی، وجود هوا در داخل دستگاه، باز نبودن شیرهای رفت و برگشت پکیج دیواری مرکوری نیمه باز ماندن سوپاپ، وجود مشکل در پروانه پمپ، رسوب گرفتن مبدل رادیاتورها خرابی کلید حرارتی و … باشد.

 علت اینکه آب گرم مصرفی نوسان دارد، چیست؟ 

زیاد بودن ارتفاع شعله، کاهش دقت ان تی سی مصرفی رسوب گرفتن مبدل ها . خرابی فلوسوئیچ در نوع پکیج دو مبدله، خرابی شیر سه راهه در پکیج دیواری مرکوری دو مبدله، اشکال در پمپ سیرکولاتور در پکیج دو مبدل، خراب شدن برد کنترل

چرا آب مصرفی مدام  سرد و گرم می شود؟

این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد از آن جایی تعمیر پکیج دیواری مرکوری کار پیچیده ای است بهتر است با ایران سانتیگراد مرکز تعمیرات پکیج مرکوری در تهران تماس بگیرید.

برخی از این مشکلات می توان به نوسان داشتن فشار آب ورودی به ساختمان، خرابی سنسور ان تی سی آب مصرفی رسوب داشتن مبدل صفحه ای یا ثانویه در پکیج نوع دو مبدل، رسوب گرفتن و یا معیوب شدن سوپاپ بایپاس در پکیج دومبدل، رسوب گرفتن مبدل حرارتی اصلی در پکیج‌های نوع تک مبدل می توان اشاره کرد.

چرا  فشار آب در مدار گرمایش افت پیدا می کند؟

نشتی و خرابی در مدار گرمایش و وجود هوا داخل دستگاه از علت های اصلی این مشکل به شمار می روند.

چرا با افزایش دما  فشار مدار گرمایش افزایش می یابد؟

. علت آن خرابی و تنظیم نبودن فشار آب است. همچنین منبع فشار آب با حجم آب مدار گرمایش متناسب نیست. شلنگ منبع انبساط مسدود شده است.

پکیج دیواری مرکوری روشن نمی شود؟

ابتدا دستگاه را RESTART کنید. اگر بعد از انجام این کار ارور از بین نرفت بایستی پکیج خود را هواگیری کنید. یکی دیگر از علل های این مشکل کاهش فشار پکیج، رسوب گیری لوله ها هم می باشد.

پکیج دیواری مرکوری مدام روشن و خاموش می‌ شود.

دستگاه هوادهی لازم دارد. خرابی پمپ هم می تواند علل دیگر این مشکل باشد. اگر تعداد رادیاتورها هم کافی نباشد با افزایش تعداد رادیاتورها و بازتر کردن شیر مدار آب این ایراد برطرف می شود.

خدمات پکیج دیواری مرکوری

خدمات پکیج دیواری مرکوری

 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.
 • گارانتی خدمات
 • گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.
 • شعب مختلف در سراسر تهران
 • این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد
 • فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • فروش انواع پکیج دیواری با قیمت رسمی نمایندگی ایران رادیاتور

مراحل ارائه خدمات در ایران سانتیگراد

قدم اول: ثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در ایران سانتیگراد.

قدم دوم: کارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سوم: تکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارم: بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی 6 ماهه خدمات یا 1 ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

هزینه تعمیر پکیج دیواری مرکوری

هزینه تعمیر پکیج مرکوری یا سرویس آن در مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد بر مبنای تعرفه اتحادیه برآورد می شود. بعد از اعزام همکاران ما به محل و بررسی  با توجه به قطعه و اشکال دستگاه قیمت نهایی تعمیر پکیج دیواری مرکوری اعلام می شود. دستمزد نوع خدمات تعمیری یا تعویضی بودن قطعه سختی کار عواملی هستند که روی هزینه تعمیر پکیج مرکوری تاثیر می گذارند.

درخواست آنلاین خدمات

هزینه تعمیر پکیج دیواری مرکوری

مزیت های تماس با مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد چیست؟

ما شعب زیادی در سراسر تهران داریم. از بهترین تکنسین های مجرب و متخصص برخورداریم. این شرکت بر اساس وقت شناسی، نرخ اتحادیه و ارائه فاکتور رسمی و رضایت مشتری استوار است  این شرکت آماده است تا به بهترین شکل کار تعمیر پکیج دیواری مرکوری را انجام دهد.

آیا این شرکت در خصوص تعمیر پکیج دیواری مرکوری ضمانتی هم دارد ؟

تعمیر پکیج دیواری مرکوری یا هر نوع اقدام برای برطرف کردن مشکل پکیج شما در صورت خرابی تا 6 ماه شامل گارانتی این شرکت می باشد. هم چنین تمام قطعات تا یک سال از گارانتی معتبر این شرکت برخوردار می شوند.

بعد از ثبت درخواست تعمیر پکیج دیواری مرکوری در مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد چه اتفاقی می افتد؟

بعد از ثبت درخواست شما و سپردن کار به تعمیر کار مربوطه، نیروهای ما ظرف مدت کوتاهی برای هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرند. آن ها به راحتی شما را راهنمایی می کنند و در زمان مقرر کارشناسان ما به محل اعزام می شوند.

آیا خودمان می توانیم ایراد پکیج مرکوری خود را برطرف کنیم؟

اگر مشکل دستگاه ساده باشد می توانید این کار را انجام دهید. ابتدا گاز اصلی و آب و برق پکیج را چک کنید. فشار آب را هم بررسی کنید اگر مشکل پیکج تان رفع نشد، با مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *