تعمیر پکیج دیواری تاچی

تعمیر پکیج دیواری تاچی

under01-300x300

اگر نگران تعمیر پکیج دیواری تاچی هستید، در این مقاله از ایران سانتیگراد به رایگان راهنمای تعمیرات پکیج تاچی را مطالعه خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که تعمیرات تخصصی و فوق تخصصی پکیج تنها راه مطمئن برای عدم مواجه شدن با خرابی های پی در پی این دستگاه محسوب می شود. بنابراین با مطالعه دفترچه راهنمای پکیج تاچی می توانید تا حد زیادی با علت بروز مشکلات رایج پکیج آشنا شوید.

تعمیر اجاق پکیج تاچی در تهران در مرکز ایران سانتیگراد به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز تعمیرات پکیج توسط نیروهایی آموزش دیده و حرفه ای انجام می گیرد. با انتخاب معتبرترین تعمیرگاه پکیج تاچی می توانید از ضمانت اجرای تعمیرات برخوردار شوید. در این صورت هیچ نگرانی از بابت تعمیرات و کیفیت خدمات دریافت شده نخواهید داشت.

مراحل ارائه خدمات ایران سانتیگراد
تعرفه تعمیرات پکیج دیواری تاچی

نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی در تهران

رسوب زدایی و هواگیری پکیج یکی از مهم ترین اقداماتی است که می توانید در صورت انجام اصولی آن، شاهد کارکرد استاندارد و ایده آل پکیج باشید. عدم انجام سرویس های دوره ای پکیج تاچی و یا هر یک از برندهای دیگر پکیج، باعث بروز مشکلاتی جدی برای دستگاه می شود. بنابراین در صورتی که از آخرین سرویس پکیج مدت زمان زیادی می گذرد، برای پیشگیری از احتمالات موجود همین حالا با کارشناسان ایران سانتیگراد تماس بگیرید.

در هنگام انتخاب نوع پکیج به متراژ محیط مورد نظر برای استفاده از پکیج، تهویه محل نصب پکیج و همینطور نوع زمینی، دیواری یا ایستاده پکیج دقت کنید. توجه به این پارامترها قطعا در روند استفاده از پکیج به صورت طولانی مدت موثر خواهد بود. این مجموعه یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر پکیج دیواری در شهر تهران می باشد.

مهم ترین خدمات نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی

در صورت انتخاب نمایندگی تعمیرات پکیج تاچی برای دریافت خدمات عیب یابی یا تعمیرات، می توانید شاهد دریافت خدمات با گارانتی حداقل 1 سال و کاملا تضمینی باشید. همچنین در صورت نیاز به دریافت سایر خدمات تعمیر لوازم آشپزخانه می توانید نسبت به ثبت درخواست اعزام تعمیرکار اجاق پکیج تاچی در محل اقدام کنید. برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیر پکیج تاچی کافی است تا نمونه کارها و همینطور تضمین خدمات مجموعه های حرفه ای در تهران که در این حوزه مشغول کار هستند را بررسی کنید.

تکنسین های تعمیرات ایران سانتیگراد پس از حضور در محل و بررسی عیب یابی پکیج دیواری تاچی نسبت به تعیین امکان یا عدم امکان استفاده مجدد از قطعات بدون تعویض یا نصب قطعه جدید را مشخص می کنند. بررسی مشکلات رایج پکیج یا مشکلات جزئی که احتمالا نادیده گرفته می شود، بررسی و تعمیر مبدل یا پمپ پکیج تاچی در صورت نیاز و همینطور شناسایی دقیق کدهای خطا از دیگر خدماتی است که توسط تکنسین ها ارائه می گردد.

سرعت در ارائه خدمات

 تعمیرکاران و تکنسین های مرکز تعمیرات ایران سانتیگراد در سراسر نقاط شهر تهران آمادگی کامل جهت ارائه خدمات به مردم عزیز در سریع ترین زمان ممکن در کلیه نقاط شهر را دارند.

هزینه های منصفانه

تمامی هزینه های دریافتی تکنسین های ایران سانتیگراد کاملا تحت نظارت مجموعه بوده، حدود هزینه نیز پیش از انجام کار خدمت مشتریان اعلام خواهد شده و هزینه ها پس از اتمام کار دریافت می گردد.

اولویت با تعمیرات

 اولویت ما تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه اصلا وجود نداشته باشد، قطعه مورد نظر را تعویض می نمایند و ما قطعات اورجینال استفاده می نمایند.

نصب پکیج تاچی

تکنسین های ایران سانتیگراد با ارائه خدمات نصب پکیج تاچی در منزل یا محل کار به صورت کاملا تخصصی، تضمین کننده نصب حرفه ای و بدون ایراد پکیج برای عملکرد استاندارد و طولانی مدت آن خواهند بود.

سرویس پکیج دیواری تاچی

اهمیت سرویس پکیج دیواری تاچی اگر بیشتر از نصب پکیج نباشد، کم تر از آن نیز نیست! سرویس پکیج تاچی قطعا یکی از مهم ترین پارامترهای موثر در حفظ کیفیت عملکرد پکیج و پیشگیری از احتمال خرابی یا نقص در دستگاه خواهد بود. فراموش نکنید که اعزام سرویسکار پکیج دیواری تاچی در محل برای انجام هر یک از خدمات ذیل در مرکز ایران سانتیگراد امکانپذیر است.

• سرویس کامل پکیج
• اسید شویی و رسوب زدایی پکیج
• اسیدشویی پکیج تک مبدل
• اسیدشویی پکیج دو مبدل
• بررسی قطعات و عملکرد اجزا پکیج
• بررسی و کنترل میزان فشار آب و گاز
• بررسی میزان املاح موجود در آب
• هواگیری پکیج
• شستشوی پکیج تاچی

اگر به سرویس پکیج دیواری نیاز دارید، می توانید نسبت به ثبت درخواست اعزام کارشناس در نمایندگی تعمیر پکیج دیواری تاچی اقدام کنید.

راهنمای عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری تاچی


عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی یکی از خدماتی است که به طور حتم اگر کاربر پکیج دیواری یا زمینی باشید، به آن نیاز خواهید داشت. تعمیرات پکیج در حقیقت مقرون به صرفه ترین روش برای آشنایی با مشکلات متداول پکیج تاچی است.

در ادامه این مقاله از ایران سانتیگراد به دقت با مشکلات رایج پکیج و جزئیات مهمی که باید درباره این مشکلات بدانید، آشنا خواهیم شد. به خاطر داشته باشید که بررسی و عیب یابی پکیج دیواری کاری کاملا تخصصی و حساس است، بنابراین بهتر است تا هرگز ریسک انجام عیب یابی و تعمیرات را به جان نخرید.

لیست کامل ارورهای پکیج دیواری تاچی


در ادامه با مهم ترین کدهای خطای پکیج دیواری تاچی آشنا می شوید. به یاد داشته باشید که اطلاع از ارورهای پکیج تاچی می تواند نقش مهمی در پیشگیری از احتمال خرابی های جدی پکیج توسط کاربران داشته باشد. ارورهای پکیج دیواری تاچی در مدل های مختلف متفاوت هستند، اما به طور کلی علت های مشابهی برای نمایش این ارور ها وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

کدهای خطای پکیج دیواری تاچی مدل A

 • کدهای خطای E1 : وجود نقص در احتراق
 • کدهای خطای E2 : خرابی فیوز حد
 • کدهای خطای E3 : هشدار نقص تهویه
 • کدهای خطای E4 : هشدار کمبود آب
 • کدهای خطای E6: فعال شدن سنسور آب گرم
 • کدهای خطای E7 : فعال شدن سنسور بهداشتی
 • کدهای خطای E9 : هشدار یخ زدگی

کدهای خطای پکیج دیواری تاچی مدل B

 • کدهای خطای E1 : هشدار نقص در احتراق
 • کدهای خطای E2 : هشدار نقص در تهویه
 • کدهای خطای E3 : هشدار نقص در تهویه
 • کدهای خطای E4 : هشدار فیوز حد
 • کدهای خطای E5 : فعال شدن سنسور آب
 • کدهای خطای E6 : فعال شدن سنسور آب
 • کدهای خطای E7 : هشدار سنسور گرمایش
 • کدهای خطای E8 : هشدار نقص برد
 • کدهای خطای E9 : هشدار کمبود آب

این مجموعه در زمینه فروش پکیج دیواری ایران رادیاتور نیز فعالیت دارد.

مشکلات متداول پکیج دیواری تاچی


در ادامه این مقاله از ایران سانتیگراد به دقت با مشکلات رایج پکیج و جزئیات مهمی که باید درباره این مشکلات بدانید، آشنا خواهیم شد. به خاطر داشته باشید که بررسی و عیب یابی پکیج دیواری کاری کاملا تخصصی و حساس است، بنابراین بهتر است تا هرگز ریسک انجام عیب یابی و تعمیرات را به جان نخرید.

علت کار نکردن سیستم گرمایش پکیج تاچی چیست؟

کار نکردن سیستم گرمایش پکیج تاچی می تواند ناشی از دلایل مهمی مانند خرابی پمپ پکیج باشد. خراب بودن فلوسوئیچ و همینطور شیر سه راهه نیز از جمله دلایلی است که می توان به آن اشاره کرد.

علت روشن شدن انفجاری پکیج تاچی چیست؟

اگر پکیج تاچی به صورت انفجاری روشن می شود، باید از فشار گاز مطمئن شوید. ضعیف بودن جرقه ها و استاندارد نبودن دودکش از دیگر دلایلی است که باید نسبت به بررسی آن اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که اکسید شدن الکترودهای جرقه زدن و اتصال پکیج به گاز شهری از جمله موارد و احتمالات دیگری است که باید نسبت به بررسی آن اقدام کنید.

علت کاهش فشار آب پکیج تاچی چیست؟

اولین احتمال برای بررسی علت کاهش فشار آب پکیج تاچی وجود نشتی یا هوا در مدار گردش است. بررسی این دو احتمال به طور می تواند نتیجه نهایی را مشخص نماید. فراموش نکنید که برای عیب یابی ایمن پکیج حتما از کارشناسان ایران سانتیگراد مشورت بگیرید.

چرا پکیج دیواری تاچی به صورت ناگهانی خاموش و روشن می شود؟

خاموش و روشن شدن پکیج دیواری تاچی می تواند ناشی از وجود هوا در تاسیسات ساختمانی باشد، این مشکل همچنین ارتباط مستقیمی با معیوب یا خراب شدن پمپ پکیج دارد، تخلیه شدن دود از دودکش به شکل غیر صحیح و نادرست از دیگر احتمالاتی است که بررسی آن را نباید فراموش کنید. از طرفی خرابی برد اصلی پکیج تاچی یک هشدار جدی است که باید در نظر بگیرید.

چرا پکیج گرم نمی کند؟

گرم نشدن آب مصرفی و علت گرم نکردن پکیج را باید در کم بودن ارتفاع شعله ها و همینطور ایجاد رسوب در پکیج دانست. احتمال خرابی شیر سه راهه نیز از جمله احتمالاتی است که باید نسبت به بررسی آن اقدام کرد. استفاده از دودکش نامناسب و غیر استاندارد و همینطور خرابی سوپاپ بای پس را نیز در نظر داشته باشید. وجود مشکل یا اختلال در عملکرد پمپ یا خرابی برد کنترل در پکیج تاچی نیز احتمالا باعث بروز این مشکل می شود.

علت صدای بیش از حد پکیج تاچی چیست؟

صدای بیش از حد قطعات پکیج دیواری تاچی معمولا نشان از خرابی قطعات یا استهلاک بالا این قطعات دارد، که در هر دو حالت در صورت عدم امکان تعمیر قطعات، تعویض قطعات تنها گزینه ای است که باید مدنظر داشته باشید. در هر صورت می توانید پس از ثبت درخواست اعزام تکنسین از نمایندگی پکیج تاچی در تهران از امکان یا عدم امکان تعمیر قطعات اطمینان حاصل کنید.

چرا از پکیج آب نشت می کند؟

نشتی آب از پکیج تاچی یک هشدار جدی است که نباید از کنار آن به سادگی عبور کنید. خرابی، معیوب شدن یا سوراخ بودن لوله ها اولین و مهم ترین احتمالی است که در صورت نشت آب باید در نظر بگیرید. البته این کار که کاری کاملا تخصصی است باید به طور حتم توسط یک تکنسین ماهر انجام گیرد.

خدمات پکیج دیواری تاچی

 • خدمات شبانه روزی
 • ارائه کلیه خدمات به صورت شبانه روزی می باشد.
 • گارانتی خدمات
 • گارانتی 180 روزه بابت کلیه خدمات ارائه داده می شود.
 • شعب مختلف در سراسر تهران
 • این مرکز دارای شعب مختلف در سراسر تهران می باشد
 • فروش انواع پکیج دیواری ایران رادیاتور
 • فروش انواع پکیج دیواری با قیمت رسمی نمایندگی ایران رادیاتور

مراحل ارائه خدمات در ایران سانتیگراد

قدم اول: ثبت درخواست کلیه خدمات نصب، سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری خود را به صورت آنلاین یا با تماس تلفنی با همکاران ما در ایران سانتیگراد.

قدم دوم: کارشناسان ما با در نظر گرفتن برند و مدل و مشکل دستگاه و لوکیشن شما، درخواست شما را به نزدیکترین تکنسین واجد شرایط تخصیص می دهند.

قدم سوم: تکنسین ما جهت هماهنگی با شما جهت حرکت به محل تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر و هماهنگ شده با شما شما به محل مراجعه کند.

قدم چهارم: بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی 6 ماهه خدمات یا 1 ساله قطعه تعویض شده، می توانید هزینه را به تکنسین پرداخت نمایید.

هزینه تعمیر پکیج دیواری تاچی

هزینه تعمیر پکیج تاچی در مرکز ایران سانتیگراد چطور مشخص می شود؟ تعیین هزینه یا قیمت تعمیرات پکیج در نمایندگی تعمیر پکیج تاچی با توجه به نوع مشکل و همینطور نحوه عیب یابی مشخص می شود. ایران سانتیگراد از مجموعه های شناخته شده و همینطور معتبر به شمار می رود که تعیین هزینه های تعمیرات را بر اساس تعرفه های قانونی و مصوب مدیریت می کند.

بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیر پکیج تاچی توسط کارشناسان ایران سانتیگراد، می توانید به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری با تکنسین های این مجموعه در تماس باشید. استفاده از قطعات فابریک و اورجینال، ارائه ضمانت نامه و گارانتی خدمات، وقت شناسی و حرفع ای بودن تنها بخشی از ویژگی های کارشناسان تعمیرات پکیج دیواری تاچی در ایران سانتیگراد است.

درخواست آنلاین خدمات

سوالات متداول کاربران

[ultimate-faqs include_category=’%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%aa%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%84-%d9%be%da%a9%db%8c%d8%ac-%d8%aa%d8%a7%da%86%db%8c’]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *